logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności

Drukuj

Aktualności Oddziałów

NFZ bliżej pacjenta - Dzień Otwarty w Oddziałach Wojewódzkich NFZ

14.09.2015
Jak zareagować na miejscu wypadku, gdy o życiu decydują sekundy? W jaki sposób prawidłowo udzielić pierwszej pomocy? Jak proste czynności mogą uratować życie? Odpowiedzi na te i inne pytania można było uzyskać na Dniu Otwartym „NFZ bliżej Pacjenta"

Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w najbliższą sobotę na Dzień Otwarty

10.09.2015
Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w sobotę 12 września na Dzień Otwarty do siedziby Oddziału w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej oraz Delegatury w Gorzowie Wlkp. przy ul. Targowej.

12 września Dzień Otwarty w Kujawsko-Pomorskim OW NFZ

10.09.2015
W najbliższą sobotę 12 września w siedzibie NFZ w Bydgoszczy przy ul. Słowackiego odbędzie się Dzień Otwarty. W godzinach 9-14 będzie można wyrobić kartę EKUZ, uzyskać dostęp do ZIP lub potwierdzić zlecenie na wyroby medyczne...

NFZ Bliżej Pacjenta – 12 września Dzień Otwarty w Oddziałach Wojewódzkich NFZ

09.09.2015
W najbliższą sobotę wszyscy, którzy odwiedzą siedziby oddziałów w godz. 9-14 będą mogli m.in. założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta, sprawdzić swój status ubezpieczenia, odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)...

Środy z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim NFZ

03.09.2015
W każdą środę września i października Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do odwiedzenia jego stoisk, które staną w wybranych poradniach i szpitalach.

Pracownicy Śląskiego OW NFZ pobiegną na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli

02.09.2015
Pracownicy Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ już po raz trzeci staną na starcie charytatywnego biegu sztafetowego Katowice Business Run.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    12