zaawansowane

eWUŚ >> Komunikaty dotyczące eWUŚ >> Informacja po konferencji

8.02.2013 r.

Podsumowanie pierwszego miesiąca funkcjonowania eWUŚ - konferencja prasowa ministra Michała Boniego i prezes NFZ Agnieszki Pachciarz.

Co pokazał system eWUŚ?, materiał na stronach Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.


źródło - Biuro Komunikacji Społecznej
Dodany: 8.02.2013 r. Norbert Tyszka
Ostatnio zapisany: 20.03.2013 r. Norbert Tyszka
Artykuł przeczytany 19411 razy.

Pokrewne artykuły

1.08.2013 r.
Informujemy, że w związku z awarią systemu informatycznego mogą wystąpić m.in. problemy z dostępem do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP) oraz systemu elektronicznego potwierdzania prawa pacjentów do świadczeń (eWUŚ). Trwają prace nad usunięciem awarii i przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu. Przepraszamy za utrudnienia.
27.03.2013 r.
Serdecznie przepraszamy wszystkich Pacjentów i Świadczeniodawców za utrudnienia związane z brakiem możliwości potwierdzenia uprawnień w eWUŚ, które wystąpiły w dniu dzisiejszym. Przerwa spowodowana była przyczynami natury technicznej, niezależnymi od NFZ. Pełna funkcjonalność eWUŚ została już przywrócona.
16.01.2013 r.
Komunikat dla świadczeniodawców realizujących świadczenia we wszystkich rodzajach świadczeń opieki zdrowotnej w sprawie sprawozdawania danych o świadczeniach opieki zdrowotnej dotyczących uprawnień pacjenta, rozliczanych od dnia 1 stycznia 2013 r.
11.12.2012 r.
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 11 grudnia 2012 r. w sprawie wzorów oświadczeń o przysługującym świadczeniobiorcy prawie do świadczeń opieki zdrowotnej.
na górę

Komunikaty dotyczące eWUŚ

Tagi

W serwisie

eWUŚ


Strona NFZ wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych NFZ może być utrudnione. Więcej informacji o ustawieniach wyświetlania i polityce prywatności znajdziesz tutaj.