Dla Świadczeniodawcy

Zespoły koordynacyjne

Komunikat w sprawie Zespołu Koordynacyjnego ds. Stosowania Hormonu Wzrostu

25.01.2018
Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia publikuje aktualną listę ekspertów powołanych przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w skład Zespołu Koordynacyjnego ds. Stosowania Hormonu Wzrostu.

Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego ds. Stosowania Hormonu Wzrostu

25.01.2018
Zgodnie z wnioskiem Pana prof. dr. hab. n. med. Mieczysława Walczaka – Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego ds. Stosowania Hormonu Wzrostu, na członka Zespołu z prawem głosu powołuje się Panią dr n. med. Magdalenę Wysocką...

Komunikat w sprawie składu Zespołu Koordynacyjnego

23.01.2018
Komunikat w sprawie składu Zespołu Koordynacyjnego ds. kwalifikacji i weryfikacji leczenia w programie Zapobieganie krwawieniom u dzieci z hemofilią A i B.

Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego

23.01.2018
Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego ds. kwalifikacji i weryfikacji leczenia w programie Zapobieganie krwawieniom u dzieci z hemofilią A i B.

Regulamin Zespołu Koordynacyjnego do Spraw Leczenia Biologicznego w Łuszczycy Plackowatej

19.01.2018
zatwierdzony w dniu 17.01.2018 r. w związku z obwieszczeniem Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2017 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Komunikat w sprawie Zespołu Koordynacyjnego do spraw Leczenia Biologicznego w Łuszczycy Plackowatej

19.01.2018
Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia publikuje aktualną listę ekspertów powołanych przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w skład Zespołu Koordynacyjnego do spraw Leczenia Biologicznego w Łuszczycy Plackowatej.