Dla Świadczeniodawcy

Zespoły koordynacyjne

Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Biologicznego w Chorobach Reumatycznych

15.12.2016
Zgodnie z wnioskiem p. prof. dr hab. n. med. Anny Filipowicz-Sosnowskiej, Przewodniczącej Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Biologicznego w Chorobach Reumatycznych...

Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego ds. Stosowania Hormonu Wzrostu

01.08.2016
Zgodnie z wnioskiem Pana prof. dr. hab. n. med. Mieczysława Walczaka – Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego ds. Stosowania Hormonu Wzrostu, na członka Zespołu z prawem głosu powołuje się Panią dr hab. med. Małgorzatę Pańczyk - Tomaszewską.

Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego ds. Chorób Ultrarzadkich

01.08.2016
Zgodnie z wnioskiem Pana prof. dr. hab. n. med. Mieczysława Walczaka – Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego ds. Chorób Ultrarzadkich, na członka Zespołu z prawem głosu powołuje się Panią dr hab. med. Małgorzatę Pańczyk-Tomaszewską.

Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego w programie „Zapobieganie krwawieniom u dzieci z hemofilią A i B"

12.07.2016
Zgodnie z wnioskiem Pani dr n. med. Magdaleny Wysockiej – Zastępcy Dyrektora ds. Klinicznych Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (Jednostki Koordynującej w programie „Zapobieganie krwawieniom u dzieci z hemofilią A i B”)...

Regulamin Zespołu Koordynacyjnego do Spraw Leczenia ziarniniakowatości z zapaleniem naczyń lub mikroskopowego zapalenia naczyń..

12.04.2016
Regulamin Zespołu Koordynacyjnego do Spraw Leczenia ziarniniakowatości z zapaleniem naczyń (GPA) lub mikroskopowego zapalenia naczyń (MPA) zatwierdzony w dniu 25 marca 2016 r.

Komunikat DGL

10.02.2016
Komunikat w sprawie zmiany składu Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Biologicznego w Chorobach Reumatycznych...