Młodszy Specjalista w Dziale Refundacji i Rozliczeń w Wydziale Gospodarki Lekami w Mazowieckim OW NFZ (umowa o pracę/pełny etat)

Rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Refundacji i Rozliczeń  w Wydziale Gospodarki Lekami została zakończona bez wyłonienia kandydata do zatrudnienia.

Procedura naboru 2024/DRR/20  została zakończona.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i sprawdzanie pod względem merytorycznym informacji o obrocie refundowanymi lekami, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobami medycznymi.
  • Przyjmowanie, kontrola i weryfikacja pod względem merytorycznym oraz ewidencja w systemie informatycznym zestawień zbiorczych składanych przez apteki.
  • Sprawdzanie i zatwierdzanie zestawień zbiorczych pod względem merytorycznym.
  • Opiniowanie wniosków aptek do Dyrektora Oddziału o otwarcie zamkniętych okresów rozliczeniowych, o których mowa w art. 45 ust. 11 ustawy o refundacji, oraz otwieranie zamkniętych okresów rozliczeniowych na podstawie pozytywnie rozpatrzonych wniosków.
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i sprawdzanie pod względem merytorycznym informacji korygujących o obrocie refundowanymi lekami, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobami medycznymi przesłanych do zamkniętych okresów rozliczeniowych w związku ze zgodą Dyrektora Oddziału na otwarcie zamkniętego okresu rozliczeniowego oraz sankcjami nałożonymi na aptekę w wyniku analizy i monitorowania danych, czynności sprawdzających lub zaleceniami pokontrolnymi.
  • Zatwierdzanie zestawień zbiorczych korygujących pod względem merytorycznym w związku ze zgodą Dyrektora Oddziału na otwarcie zamkniętego okresu rozliczeniowego oraz sankcjami nałożonymi na aptekę w wyniku analizy i monitorowania danych, czynności sprawdzających lub zaleceniami pokontrolnymi.
  • Wsparcie aptek oraz osób uprawnionych w rozumieniu ustawy o refundacji w merytorycznym procesie rozliczania umów.
  • Udzielanie informacji aptekom i świadczeniodawcom oraz osobom uprawnionym w zakresie prawidłowości wystawiania i realizacjirecept.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: co najmniej średnie ( preferowane farmaceutyczne).
  • Lata pracy zawodowej:
    • Minimum 4 - letnie doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim.
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft OFFICE.
  • Umiejętność posługiwania się przepisami prawa niezbędnymi do wykonywania zadań zamieszczonych w ogłoszeniu.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w pracy w pracy biurowej.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (Zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów.).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu: 22 279 75 07

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 17.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ (kancelaria czynna: poniedziałek 8.00-18.00, wtorek – piątek w godzinach 8.00-16.00) wejście od ulicy Chałubińskiego 8 lub przesłać na adres:

Mazowiecki oddział Wojewódzki NFZ

ul. Chałubińskiego 8

00-613, Warszawa

(decyduje data wpływu do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy 2024/DRR/20

Podmiot publikujący: Mazowiecki OW NFZ
Autor informacji: Weronika Matwijiszyn
Publikujący informację: Sylwia Biczyńska vel Bicz