Referent/Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej/ Dział Planowania, Kontraktowania i Weryfikacji/ Sekcja Planowania i Sprawozdawczości/ Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ/1 etat/umowa o pracę

Status

Referent/Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej/
Dział Planowania, Kontraktowania i Weryfikacji/
Sekcja Planowania i Sprawozdawczości/

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ

(nazwa stanowiska / komórka organizacyjna / nazwa Oddziału Wojewódzkiego)

(1 etat/umowa o pracę)

(liczba etatów / forma zatrudnienia)

Numer ogłoszenia:  Łódź/24/24

Miejsce pracy Łódź

Termin składania ofert: 05.05.2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie analiz zapotrzebowania oraz planowanie zakupu świadczeń opieki zdrowotnej,
  • ustalanie i przeliczanie ryczałtu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń,
  • opracowywanie, uaktualnianie oraz monitorowanie planu zakupu świadczeń opieki zdrowotnej,
  • obsługa procesu zawierania ugód pozasądowych,
  • rozliczanie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej i wniosków o zapłatę
    za świadczenia udzielone ponad kwotę zobowiązania wynikającą z umowy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie/wyższe (preferowane zdrowie publiczne, matematyka, ekonomia, finanse i rachunkowość).
  • Lata pracy zawodowej: w przypadku wykształcenia średniego wymagany minimum 1 rok stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie: mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze ochrony zdrowia / sektorze administracji publicznej.
  • Wiedza: z zakresu systemu opieki zdrowotnej.
  • Kompetencje: znajomość przepisów prawa – Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz.U.2024.146); znajomość obsługi urządzeń biurowych, obsługi komputera, w tym: programu Microsoft Word, arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel w stopniu min. średniozaawansowanym.
  • Cechy osobowościowe: komunikatywność, elastyczność, nastawienie na współpracę, umiejętność pracy pod presją czasu, logiczne myślenie, łatwość w realizowaniu zadań i skupienie na celu, dobra organizacja pracy i zarządzania czasem, życzliwość i pozytywne nastawienia na ludzi, wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – w przypadku wykształcenia średniego,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu: 42-275-40-60; 42-275-40-23; 42-275-48-86).

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 05.05.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Łódź, ul. Kopcińskiego 58 (kancelaria czynna
w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

90-032 Łódź, ul. Kopcińskiego 58

z dopiskiem: oferta pracy Łódź/24/24

Podmiot publikujący: ŁOW NFZ
Autor informacji: Agnieszka Różycka
Publikujący informację: Magdalena Góralczyk