Starszy Referent w Dziale Administracyjnym, Gospodarczym i Zaopatrzenia w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym w Mazowieckim OW NFZ (1 etat / umowa o pracę)

Na stanowisku Starszy Referent w Dziale Administracyjnym, Gospodarczym i Zaopatrzenia w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim został zatrudniony Pan Mariusz Jocek z Warszawy.

Kandydat wykazał się wystarczającą wiedzą i spełniają wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Procedura naboru 2024/DAGiZ/16 została zakończona.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Składanie zamówień oraz realizacja dostaw materiałów administracyjno – biurowych i usług na potrzeby komórek organizacyjnych Oddziału i Delegatur.
  • Obsługa administracyjna pracowników Oddziału.
  • Weryfikacja dowodów księgowych.
  • Przygotowywanie wniosków o zamówienie publiczne.
  • Obsługa korespondencji w EZD.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: Co najmniej średnie
  • Lata pracy zawodowej:
    • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim, (doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym nie jest wymagane).
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft OFFICE (Word, Excel).

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.
  • Wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu: 22 279 75 07

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 4.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ ul. Chałubińskiego 8 (przy pomocy zewnętrznej skrzynki korespondencyjnej dostępnej przy wejściu do budynku) lub przesłać na adres:

Mazowiecki oddział Wojewódzki NFZ

ul. Chałubińskiego 8

00-613, Warszawa

(decyduje data wpływu do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy 2024/DAGiZ/16

Podmiot publikujący: Mazowiecki OW NFZ
Autor informacji: Weronika Matwijiszyn
Publikujący informację: Sylwia Biczyńska vel Bicz