O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Referent w Dziale Obsługi Klientów w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim NFZ (umowa o pracę na czas określony 1.06.2024 - 30.09.2024r./pełny etat – 3 etaty)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Rekrutacja na stanowisko Referent w Dziale Obsługi Klientów  w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki została zakończona bez wyłonienia kandydata do zatrudnienia.

Procedura naboru 2024/DOK/11 została zakończona.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Bezpośrednia obsługa w Sali Obsługi Klientów MOW NFZ w zakresie wydawania kart EKUZ.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: Co najmniej średnie
  • Staż pracy nie jest wymagany

Znajomość przepisów prawa:

  • Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2022 r., poz. 2561, z późn. zm.).

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy.
  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu: 22 279 75 07

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 22.03.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ wejście od ulicy Chałubińskiego 8 lub przesłać na adres:

Mazowiecki oddział Wojewódzki NFZ

ul. Chałubińskiego 8

00-613, Warszawa

(decyduje data wpływu do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy 2024/DOK/11

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Mazowiecki OW NFZ
Autor informacji: Weronika Matwijiszyn
Publikujący informację: Sylwia Biczyńska vel Bicz
Publikacja informacji: 06.03.2024 12:00
Aktualizacja informacji: 23.04.2024 09:45
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty