Młodszy Specjalista w Dziale Operacyjnym w Wydziale Organizacyjnym Mazowieckiego OW NFZ (umowa o pracę - 1 etat)

Status

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Opracowywanie, we współpracy z właściwymi komórkami organizacyjnymi projektów regulaminów, instrukcji i innych aktów wewnętrznych regulujących pracę Oddziału.
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych na skutek wniesionych odwołań od rozstrzygnięć postępowań konkursowych.
  • Rozpatrywanie wniosków o udostępnienie informacji publicznej.
  • Rozpatrywanie petycji.
  • Przygotowywanie projektów zawiadomień do organów ścigania na okoliczność ustalenia popełnienia przestępstwa ściganego z urzędu.
  • Opiniowanie wniosków świadczeniodawców dotyczących przeniesienia praw i obowiązków wynikających z umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej oraz zmian podmiotowych po stronie świadczeniodawców, zgodnie z obowiązującą w Oddziale procedurą.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe (preferowane kierunki: prawo lub administracja)
  • Lata pracy zawodowej:
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym.

(Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; lata pracy zawodowej należy potwierdzić świadectwami pracy / zaświadczeniem o zatrudnieniu / zaświadczeniem o wykonaniu umowy zlecenia / aktualnym wyciągiem z CEIDG)

  • Bardzo dobra pakietu Microsoft OFFICE (Word, Excel).
  • Umiejętność posługiwania się przepisami prawa niezbędnymi do wykonywania zadań zamieszczonych w ogłoszeniu.

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Redagowanie pism.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Umiejętność korzystania z systemu Lex i Legalis.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu: 22 279 75 07

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 26.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ wejście od ulicy Chałubińskiego 8 lub przesłać na adres:

Mazowiecki oddział Wojewódzki NFZ

ul. Chałubińskiego 8

00-613, Warszawa

(decyduje data wpływu do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy 2024/DOR/26

Podmiot publikujący: Mazowiecki OW NFZ
Autor informacji: Weronika Matwijiszyn
Publikujący informację: Piotr Kalinowski