Konserwator w Wydziale Inwestycji i Administracji w Biurze Administracyjno-Gospodarczym (1 etat/ umowa o pracę)

Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  • Tomasz Chudziak, Warszawa
  • Marek Małysko, Piaseczno
  • Robert Bokiej, Warszawa
  • Adam Poleszak, Warszawa
  • Adam Barcikowski, Dziekanów Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • dozór, konserwacja i naprawy wyposażenia technicznego i biurowego;
  • zabezpieczenie techniczne organizacji posiedzeń, konferencji, narad i szkoleń;
  • nadzorowanie konserwacji urządzeń i instalacji budynku NFZ Centrala oraz nadzór nad remontami bieżącymi;
  • konserwacja sieci NN i jej osprzętu, rozdzielni głównych i piętrowych oraz urządzeń w pomieszczeniach UPS;
  • zabezpieczenie utrzymania i konserwacji instalacji i urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, budynkowej i komfortu i oraz układu wentylacji;
  • zabezpieczenie utrzymania i konserwacji nagłośnienia sal konferencyjnych;
  • nadzór i konserwacja elementów strukturalnych nieruchomości;
  • zakup materiałów niezbędnych do prac technicznych i konserwatorskich;
  • udział oraz nadzór nad przeglądami gwarancyjnymi oraz okresowymi nieruchomości i ich części wspólnych;
  • wykonywanie doraźnych  prac remontowo-budowlanych m.in. stawianie ścianek GK, układanie glazury, paneli, wykładziny, inne prace o podobnym charakterze.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (preferowane elektryczne, mechaniczne lub budowlane);

Wykształcenie należy potwierdzić kopią świadectwa ukończenia szkoły zasadniczej zawodowej/ kopią świadectwa ukończenia szkoły średniej; w przypadku posiadania doświadczenia zawodowego można załączyć (nie jest wymagane) świadectwa pracy / zaświadczenie o zatrudnieniu  / aktualny wyciągiem z CEIDG.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku konserwatora lub podobnym,
  • praktyczna wiedza z zakresu instalacji elektrycznych/wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacji i wentylacji, wykonywania doraźnych prac remontowo-budowlanych,
  • posiadanie zdolności manualnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, obowiązkowość, pracowitość, punktualność,
  • komunikatywność, uprzejmość,
  • samodzielność, sumienność,
  • znajomość obsługi programów Microsoft Office (Word, Excel) mile widziana,
  • posiadanie uprawnień elektrycznych „E” do 1 kV będzie dodatkowym atutem.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 27.03.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Rakowiecka 26/30

02-528, Warszawa

z dopiskiem: oferta pracy BAG/24/66

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Michał Różański
Źródło: Biuro Spraw Pracowniczych