Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Wydziale Inwestycji i Administracji w Biurze Administracyjno-Gospodarczym (1 etat / umowa o pracę)

Status

GŁÓWNE ZADANIA:

  • opracowanie planów zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • ocena wniosków inwestycyjnych składanych przez poszczególne jednostki NFZ;
  • opracowywanie wniosków o zmianę rzeczowego planu wydatków inwestycyjnych;
  • uczestnictwo w opracowaniu rocznego projektu Rzeczowego Planu Wydatków Inwestycyjnych NFZ oraz zmian tego planu;
  • monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych oraz ich rozliczanie;
  • nadzór nad ewidencją nieruchomości gruntowych, budynków i budowli;
  • organizacja okresowych przeglądów technicznych urządzeń, budynków i budowli;
  • przygotowanie dokumentów do postępowań o zamówienie publiczne w zakresie prac inwestycyjnych i remontowych;
  • sporządzenie analiz, cyklicznych raportów, sprawozdań i harmonogramów realizacji zadań inwestycyjnych;
  • dokonywanie odbioru prac związanych z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • współpraca z urzędami i wykonawcami;
  • nadzór nad realizacją umów, posiadaną dokumentacją oraz aktualizacja baz danych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • na stanowisko głównego specjalisty:
  • wykształcenie: wyższe (techniczne, ekonomiczne lub administracja);
  • minimum 5 lat pracy zawodowej w obszarze inwestycji;
  • na stanowisko starszego specjalisty:
  • minimum 4 lata pracy zawodowej w obszarze inwestycji,

lub

wykształcenie średnie;

  • minimum 6 lat pracy zawodowej w obszarze inwestycji;
  • umiejętność czytania dokumentacji architektonicznej;
  • znajomość przepisów prawo zamówień publicznych, prawo budowlane, ustawa o finansach publicznych, ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawa o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej/świadectwem ukończenia szkoły średniej; staż pracy należy potwierdzić świadectwami pracy/zaświadczeniem o zatrudnieniu/aktualnym wyciągiem z CEIDG.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność myślenia analitycznego i kreatywność;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • wysokie zdolności organizacyjne;
  • komunikatywność i uprzejmość;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość programu AutoCad będą dodatkowym atutem);

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 10.05.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Rakowiecka 26/30

02-528, Warszawa

z dopiskiem: oferta pracy BAG/24/91

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Michał Różański
Źródło: Biuro Spraw Pracowniczych