Specjalista - Dział Lecznictwa Uzdrowiskowego Wydział ds. Służb Mundurowych (Umowa o pracę – 0,5 etatu )

Status

Brak kandydatów.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy: Białystok lub siedziba jednej z Delegatur w Łomży, Siemiatyczach oraz Suwałkach. Istnieje też możliwość pracy w trybie zdalnym

GŁÓWNE ZADANIA:

  • aprobata e-skierowań na leczenie uzdrowiskowe pod względem celowości leczenia uzdrowiskowego albo rehabilitacji uzdrowiskowej;
  • kwalifikacja do określonego rodzaju leczenia uzdrowiskowego albo rehabilitacji uzdrowiskowej oraz do odpowiedniego zakładu lecznictwa uzdrowiskowego;
  • korespondencja ze świadczeniodawcami i świadczeniobiorcami w zakresie uzupełnienia lub aktualizacji złożonej dokumentacji medycznej pacjentów kierowanych na leczenie uzdrowiskowe.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego;
  • wykształcenie wyższe medyczne - Lekarz specjalista w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej lub rehabilitacji leczniczej, lekarz specjalista po ukończonym kursie balneologicznym.

 (Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej/świadectwem ukończenia szkoły średniej; staż pracy, (jeżeli wymagany na danym stanowisku) należy potwierdzić świadectwami pracy/zaświadczeniem o zatrudnieniu/aktualnym wyciągiem z CEIDG.).

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość obsługi komputera (aplikacje Word);
  • Wiedza medyczna oraz w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, w szczególności w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, bodźcowego z użyciem naturalnych surowców leczniczych.;
  • umiejętność oceny pod kątem medycznym e-skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację medyczną, dokumentacji medycznej;
  • dokładność;
  • sumienność;
  • systematyczność;
  • terminowość;
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV - podpisane,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

W przypadku składania aplikacji elektronicznie należy załączyć skany wszystkich wymaganych dokumentów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu 85 745 95 74.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 12.04.2024 r. w zamkniętych kopertach bezpośrednio w siedzibie Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przesłać na adres:

Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

15-042 Białystok, ul. Pałacowa 3

z dopiskiem: oferta pracy Białystok/24/10

Podmiot publikujący: Podlaski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Małgorzata Kołpak-Kowalczuk
Wytworzenie informacji: 22.03.2024