Starszy Referent w Dziale Refundacji Aptecznej oraz Monitorowania i Analiz, Wydział Gospodarki Lekami (1 etat/ umowa o pracę)

Status

Lista kandydatów:

  1. Adam Mickiewicz – Bydgoszcz
  2. Natalia Ambroziak – Solec Kujawski
  3. Łucja Półgęsek-Ozimska – Bydgoszcz
  4. Malwina Wiśniewska – Bydgoszcz
  5. Natalia Kubryń – Bydgoszcz
  6. Klaudia Rzyszkowska – Bydgoszcz
  7. Katarzyna Maciejewska – Bydgoszcz
  8. Karolina Świętaszczyk – Łochowo
  9. Sylwia Figurska – Krzemieniewo
  10. Magdalena Morusiewicz – Bydgoszcz
  11. Patrycja Bagrowska – Nowa Wieś Wielka
  12. Justyna Szerszun – Bydgoszcz
  13. Agata Kołpacka – Bydgoszcz
  14. Anna Dębińska – Bydgoszcz
  15. Julia Chmielewska – Bydgoszcz
  16. Anna Kiela - Bydgoszcz

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zawieranie i aneksowanie umów z aptekami/punktami aptecznymi,
  • weryfikacja merytoryczna zestawień refundacyjnych,
  • nadawanie dostępu do systemu informatycznego OW osobom uprawnionym (uprawnienie do recept, uprawnienie do E-WUŚ),
  • monitorowanie rozliczeń refundacji leków oraz rozliczeń innych usług udzielanych w aptekach.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: minimum średnie (preferowane na kierunku: farmacja, zdrowie publiczne, pielęgniarstwo);
  • lata pracy zawodowej:

- minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim,

- doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym nie jest wymagane.

Wykształcenie należy potwierdzić kopią  świadectwa ukończenia szkoły średniej /  kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej;

wskazane w ogłoszeniu lata pracy należy potwierdzić świadectwami pracy / zaświadczeniem o zatrudnieniu  / aktualnym wyciągiem z CEIDG.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów prawa:

- Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych (Dz.U. 2024 r. poz.146),

- Ustawa Prawo farmaceutyczne (Dz.U. 2022 r. poz. 2301 z późn. zm.),

- Ustawa o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. 2023 r. poz. 826 z poźn. zm.),

  • analityczne i logiczne myślenie,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • systematyczność,
  • skrupulatność,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w aptekach ogólnodostępnych i/lub doświadczenie
    w analizach z obszaru systemu ochrony zdrowia.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wskazane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej (w przypadku wykształcenia średniego),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 52 32 52 914

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 18.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

85-863 Bydgoszcz

ul. Łomżyńska 33

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Bydgoszcz/24/03

Podmiot publikujący: Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ
Autor informacji: Aleksandra Gackowska
Publikujący informację: Daria Szczesniak
Wytworzenie informacji: 03.04.2024