Referent/ Analityk Dużych Zbiorów Danych w Wydziale Monitorowania Jakości Świadczeń w Departamencie Analiz, Monitorowania Jakości i Optymalizacji Świadczeń (4 etaty / z możliwością zatrudnienia w mniejszym wymiarze/ umowa o pracę)

Status

GŁÓWNE ZADANIA:

  • projektowanie, obliczanie oraz weryfikacja wskaźników jakości opieki zdrowotnej;
  • prowadzenie analiz dużych zbiorów danych (przy pomocy środowiska R i języka SQL) dotyczących udzielania świadczeń, refundacji leków i realizacji zleceń na wyroby medyczne finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia;
  • przygotowanie raportów na podstawie prowadzonych analiz;
  • opracowywanie informacji na podstawie danych Funduszu na potrzeby naukowe (w tym z wykorzystaniem metod ekonometrycznych);
  • przygotowywanie zestawień dotyczących świadczeń finansowanych przez NFZ.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: średnie lub wyższe; student albo absolwent studiów: ekonomicznych, matematycznych, informatycznych, medycznych, przyrodniczych, technicznych oraz socjologii;
  • na stanowisko referenta jak i analityka dużych zbiorów danych, w przypadku posiadania wykształcenia średniego lub wyższego, staż pracy nie jest wymagany;
  • znajomość języków programowania (w tym R);
  • znajomość języka zapytań SQL;
  • znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel (tabele przestawne itd.);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (minimum poziom B2).

Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej lub ukończenia szkoły średniej; w przypadku posiadania doświadczenia zawodowego można załączyć (nie jest wymagane) świadectwa pracy /zaświadczeniem o zatrudnieniu /aktualnym wyciągiem z CEIDG.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność wyszukiwania i wykorzystywania źródeł informacji/ literatury (w tym zagranicznych) dotyczących funkcjonowania systemów ochrony zdrowi;
  • znajomość statystyki/ekonometrii;
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach ochrony zdrowia;
  • doświadczenie w analizach z obszaru systemu ochrony zdrowia;
  • znajomość zasad sprawozdawania świadczeń finansowanych ze środków publicznych;
  • znajomość zagadnień ekonomicznych z zakresu ochrony zdrowia;
  • analityczne i logiczne myślenie;
  • orientacja na jakość;
  • efektywna komunikacja.
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • umiejętność samodzielnej pracy koncepcyjnej;
  • kreatywność;
  • terminowość.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 24.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Rakowiecka 26/30

02-528, Warszawa

z dopiskiem: oferta pracy DAMJiOS/24/85

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Michał Różański
Źródło: Biuro Spraw Pracowniczych