O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Analityk / Starszy analityk Biznesowo-Systemowy w Dziale Rozwoju Systemów Dziedzinowych, Rozliczeniowych i Sprawozdawczych w Departamencie Informatyki (1 etat, umowa o pracę / praca hybrydowa)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  • Andrzej Anders, Warszawa
  • Marta Górska, Warszawa
  • Monika Haraburda, Warszawa
  • Jan Matuszewski, Warszawa
  • Krystian Rozynek, Poznań
  • Elżbieta Welo, Lublin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie analizy systemowej potrzeb biznesowych użytkowników wewnętrznych, w tym:
  • zbieranie i analiza wymagań klientów biznesowych związanych z budową  i rozwojem systemów informatycznych,
  • uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,
  • formułowanie podstawowych wymagań systemowych;
  • zarządzanie zmianą w zakresie realizowanych projektów IT;
  • przygotowywanie zgłoszeń o zmianę w dedykowanym oprogramowaniu;
  • przygotowywanie założeń testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych oraz wspieranie klienta biznesowego w ich przeprowadzaniu;
  • zapewnienie wsparcia oraz doradztwo na etapie użytkowania wdrożonych rozwiązań;
  • odpowiedzialność za tworzenie oraz zapewnienie jakości, spójności i kompletności dokumentacji analitycznej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe (preferowane informatyczne lub inne techniczne);
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analizy systemowej;
  • znajomość zasad definiowania wymagań biznesowych oraz analizy funkcjonalnej;
  • umiejętność zrozumienia potrzeb interesariuszy i zasad funkcjonowania organizacji;
  • znajomość narzędzi np. Enterprise Architect, ARIS/EPC, Jira i Confluence lub podobnych oraz znajomość notacji BPMN, UML;
  • praktyczna znajomość  metodyk: PRINCE, AGILE, ITIL.

Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; wymagane w ogłoszeniu lata  pracy należy potwierdzić świadectwami pracy /zaświadczeniem o zatrudnieniu/aktualnym wyciągiem z CEIDG.

Wymagania dodatkowe:

  • udział w projektach lub zadaniach mających na celu zebranie i opisanie wymagań do budowy systemu informatycznego jako członek zespołu;
  • odpowiedzialność za integrację obszaru w systemach informatycznych, uczestnictwo w przeprowadzaniu analizy procesów biznesowych i umiejętność mapowania ich na funkcjonalności systemowe w projektach integracyjnych systemu informatycznego;
  • certyfikat z obsługi narzędzi do prowadzenia analizy biznesowej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną systemu IT;
  • umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów;
  • komunikatywność w kontaktach z interesariuszami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość zagadnień funkcjonowania krajowego systemu opieki zdrowotnej, w tym dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych;
  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. 2022 poz. 2561 z późn. zm.);
  • znajomość innych aktów prawnych mających zastosowanie w ochronie zdrowia.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 27.03.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Rakowiecka 26/30

02-528, Warszawa

z dopiskiem: oferta pracy DI/24/64

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Michał Różański
Publikacja informacji: 12.03.2024 13:25
Aktualizacja informacji: 10.04.2024 10:47
Źródło: Biuro Spraw Pracowniczych
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty