Konserwator w Dziale Administracyjno-Gospodarczym w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym

Status

Informacja o wynikach rekrutacji nr Katowice/23/50
Na stanowisku konserwatora w Dziale Administracyjno-Gospodarczym w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym został zatrudniony pan Sebastian Ciesiółka, Chorzów.
Kandydat wykazał się wystarczającą wiedzą i spełnił wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Rekrutacja nr Katowice/23/50 została zakończona.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych w obiektach/nieruchomościach stanowiących własność NFZ oraz w lokalach najmowanych przez NFZ, na terenie województwa Śląskiego,
  • wykonywanie bieżących napraw wyposażenia pomieszczeń biurowych Śląskiego OW NFZ,
  • wykonywanie prac transportowo-przeładunkowych związanych z dystrybucją wyposażenia takiego jak materiały biurowe, meble, bieżące zakupy,
  • utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych obiektów Śląskiego OW NFZ, w tym w szczególności:
    • koszenie i zamiatanie,
    • dbanie o tereny zielone,
    • odśnieżanie,
    • wykonywanie innych czynności porządkowych,
  • wykonywanie drobnych prac malarskich,
  • doraźne kierowanie samochodem służbowym.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne (należy udokumentować):

  • wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe,
  • lata pracy zawodowej: minimum 2 lata stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prac konserwacyjno-naprawczych,
  • wiedza i doświadczenie w korzystaniu z narzędzi gospodarczych,
  • praktyczne umiejętności z zakresu prac konserwatorskich, drobnych remontów, napraw,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy,
  • uprawnienia elektryczne lub inne uprawnienia.
  • rzetelność, dokładność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e-mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 12.12.2023 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ (przy pomocy zewnętrznej skrzynki korespondencyjnej dostępnej przy wejściu do budynku) lub przesłać na adres:

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

40-844 Katowice, ul. Kossutha 13

z dopiskiem: oferta pracy Katowice/23/50

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

Podmiot publikujący: Śląski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Śląskiego OW NFZ
Publikujący informację: Alicja Potrawa