referent/Wydział Współpracy Międzynarodowej/ Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ/1 etat/ umowa o pracę

Status

referent/Wydział Współpracy Międzynarodowej/
Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ

(nazwa stanowiska / komórka organizacyjna / nazwa Oddziału Wojewódzkiego)

(1 etat/ umowa o pracę)

(liczba etatów / forma zatrudnienia)

Numer ogłoszenia:  Łódź/24/26

Miejsce pracy Łódź

Termin składania ofert: 08.05.2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • rejestracja i wydawanie dokumentów potwierdzających prawo do opieki medycznej
    w państwach UE/EFTA.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: średnie,
  • staż pracy – brak wymaganego stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie: mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej.
  • Wiedza: mile widziana znajomość zasad ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Kompetencje: znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U.2024.146) oraz ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U.2024.572), znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera, programu MS WORD, arkusza MS EXCEL, umiejętność użycia prostego języka w pismach urzędowych.
  • Cechy osobowościowe: wysoka kultura osobista, uczciwość, życzliwość, komunikatywność, logiczne myślenie, nastawienie na współpracę, dobra organizacja pracy i zarządzanie zadaniami zespołu, skupienie na celu, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność rozwiązywania problemów.
  • Dodatkowe: mile widziana znajomość jednego z języków obcych UE.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu: 42-275-40-60; 42-275-40-23; 42-275-40-42).

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 08.05.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Łódź, ul. Kopcińskiego 58 (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

90-032 Łódź, ul. Kopcińskiego 58

z dopiskiem: oferta pracy Łódź/24/26

Podmiot publikujący: ŁOW NFZ
Autor informacji: Agnieszka Różycka
Publikujący informację: Magdalena Góralczyk