Referent / Starszy Referent / Młodszy Specjalista w Dziale Analiz, Planowania i Monitorowania Świadczeń / Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej (1 etat / umowa o pracę)

Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Paweł Korzeniowski, Lublin
  2. Justyna Krakowska, Lublin
  3. Marcin Rybicki, Lublin
  4. Alicja Wiśniewska, Lublin
  5. Karolina Wójcicka, Lublin
  6. Sylwia Wysokińska, Lublin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowywanie oraz aktualizacja planu zakupu świadczeń;
  • monitorowanie dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej;
  • realizacja zadań analityczno-sprawozdawczych w zakresie kolejek oczekujących oraz udzielonych świadczeń;
  • współpraca z podmiotami w zakresie prowadzenia kolejek oczekujących;
  • udział w postępowaniach w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe
  • lata pracy zawodowej:
  • dla stanowiska referent/starszy referent nie wymagany staż pracy,
  • dla stanowiska młodszego specjalisty wymagany co najmniej roczny staż pracy zawodowej.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. tj. z dnia 16 stycznia 2024 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 146) w następującym zakresie: Dział I. Rozdział 1; Dział II. Rozdział 1 i 2; Dział III; Dział V. Rozdział 1; Dział VI;
  • znajomość Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z dnia 8 września 2015 r. (tj. z dnia 23 maja 2023 r., Dz.U. z 2023 r. poz. 1194 ze zm.);
  • obsługa aplikacji MS Word i MS Excel na poziomie średniozaawansowanym;
  • predyspozycje psychofizyczne do pracy z klientem, w tym komunikatywność i radzenie sobie
    w sytuacjach trudnych;
  • umiejętność w zakresie analizy danych, informacji i formułowania wniosków;
  • umiejętność wykorzystywania wiedzy i praktyki zawodowej w prowadzeniu powierzonych spraw;
  • umiejętność redagowania korespondencji urzędowej;
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie;
  • kreatywność;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów;
    w przypadku ofert papierowych wymagany jest podpis, w przypadku aplikowania przez elektroniczny system eRecruiter należy zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: kadry@nfz-lublin.pl.

Dokumenty należy składać do 18 kwietnia 2024 r. (decyduje data wpływu do Oddziału):

  • w formie papierowej w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przesłać na adres:

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin,
z dopiskiem: oferta pracy nr Lublin/24/10

  • albo w formie elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Łukasz Bondyra