Referent w Centrum Usług Wspólnych w Chełmie (1 etat / umowa o pracę na zastępstwo)

W rekrutacji nr Lublin/24/7 na stanowisku Referent w Centrum Usług Wspólnych została zatrudniona:

Anna Baj, zam. Chełm.

Uzasadnienie: Wybrana kandydatka wykazała się wiedzą i kompetencjami niezbędnymi do zatrudnienia na oferowanym stanowisku

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie spraw w zakresie obsługi wniosków elektronicznych o wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz wysyłanie kart do wnioskodawców;
  • prowadzenie rejestrów danych zgodnie z właściwością rzeczową CUW;
  • wykonywanie czynności administracyjnych właściwych dla CUW.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie w zakresie pracy biurowej.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. tj. z dnia 16 stycznia 2024 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 146) w następującym zakresie: Dział I. Rozdział 1;
  • znajomość ogólnych zasad dotyczących leczenia poza granicami kraju oraz zasad wydawania karty EKUZ (źródło: www.nfz-lublin.pl);
  • obsługa aplikacji MS Word i MS Excel na poziomie podstawowym;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • odpowiedzialność;
  • terminowość;
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów;
    w przypadku ofert papierowych wymagany jest podpis, w przypadku aplikowania przez elektroniczny system eRecruiter należy zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: kadry@nfz-lublin.pl.

Dokumenty należy składać do 20 marca 2024 r. (decyduje data wpływu do Oddziału):

  • w formie papierowej w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przesłać na adres:

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin,
z dopiskiem: oferta pracy nr Lublin/24/7

  • albo w formie elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Łukasz Bondyra