O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Referent / Starszy Referent / Młodszy Specjalista w Sekcji Leczenia Stomatologicznego, Opieki Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień / Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej (1 etat / umowa o pracę)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Natalia Buława, Lublin
  2. Mateusz Janik, Kłobuck
  3. Paweł Korzeniowski, Lublin
  4. Monika Piskorska, Lublin
  5. Agnieszka Prus, Świdnik
  6. Magdalena Reps, Chełm
  7. Paulina Wąsik, Świdnik
  8. Alicja Wiśniewska, Lublin
  9. Sylwia Wysokińska, Lublin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • monitorowanie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej;
  • prowadzenie korespondencji w zakresie realizowanych zadań;
  • udział w postępowaniach w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu medycznym) oraz:
  • dla stanowiska referenta/starszego referenta nie wymagany staż zawodowy,
  • dla stanowiska młodszego specjalisty wymagany co najmniej roczny staż pracy zawodowej.

Mile widziane doświadczenie pracy w systemie ochrony zdrowia.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z dnia 27 sierpnia 2004 r. tj. z dnia 16 stycznia 2024 r. (Dz.U. z 2024 r. poz. 146.) w następującym zakresie: Dział I. Rozdział 1; Dział II. Rozdział 1 i 2; Dział III; Dział V. Rozdział 1; Dział VI;
  • znajomość Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z dnia 8 września 2015 r. (tj. z dnia 23 maja 2023 r., Dz.U. z 2023 r. poz. 1194 ze zm.);
  • obsługa aplikacji MS Word i MS Excel na poziomie podstawowym;
  • predyspozycje psychofizyczne do pracy z interesantem, w tym komunikatywność i radzenie sobie w sytuacjach trudnych;
  • umiejętność wykorzystywania wiedzy i praktyki zawodowej w prowadzeniu powierzonych spraw;
  • umiejętność redagowania korespondencji urzędowej;
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań;
  • zdolności w zakresie myślenia analitycznego;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność;
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów;
    w przypadku ofert papierowych wymagany jest podpis, w przypadku aplikowania przez elektroniczny system eRecruiter należy zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: kadry@nfz-lublin.pl.

Dokumenty należy składać do 21 marca 2024 r. (decyduje data wpływu do Oddziału):

  • w formie papierowej w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przesłać na adres:

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin,
z dopiskiem: oferta pracy nr Lublin/24/8

  • albo w formie elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Publikacja informacji: 07.03.2024 15:15
Aktualizacja informacji: 22.03.2024 15:43
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty