Młodszy specjalista w Sekcji Lecznictwa Stacjonarnego w Dziale Kontraktowania Świadczeń w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Wojewódzkim (1 etat/umowa o pracę)

Na stanowisku młodszy specjalista w Sekcji Lecznictwa Stacjonarnego w Dziale Kontraktowania Świadczeń została zatrudniona Pani Iwona Szurmińska, zam. Olsztyn.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowywanie i sporządzanie umów, aneksów i porozumień w wersji elektronicznej i papierowej,
  • prowadzenie spraw związanych z cesją umów,
  • rejestrowanie zawartych umów i ich zatwierdzanie w systemie elektronicznym.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie – wyższe,
  • Lata pracy zawodowej – 1 rok.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane doświadczenie zawodowe w zakresie zbliżonym do prowadzonego naboru oraz  5 letni staż pracy,
  • znajomość przepisów: ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze świadczeń publicznych,
  • umiejętność obsługi programów: MS Office, Power Point,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • umiejętność redagowania pism urzędowych,
  • obowiązkowość, rzetelność i sumienność,
  • pozytywne podejście do klientów,
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 16.02.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie ul. Żołnierska 16 (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Żołnierska 16

10-561 Olsztyn

z dopiskiem: oferta pracy Olsztyn/24/4

Podmiot publikujący: Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Autor informacji: Krystyna Rogalska
Publikujący informację: Agnieszka Budziszewska
Wytworzenie informacji: 01.02.2024