Specjalista w Wydziale Informatyki, Sekcji Eksploatacji i Infrastruktury w Opolskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia

Status

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • współadministrowanie Domeną Active Directory,
  • współadministrowanie siecią LAN, VoIP,
  • współadministrowanie bazą danych Microsoft SQL Server,
  • wykonywanie zaawansowanych zapytań SQL pod potrzeby zgłoszeń serwisowych oraz analiz dla komórek merytorycznych,
  • instalacja, konfiguracja stacji roboczych, drukarek,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych od użytkowników,
  • zarządzanie Licencjami systemów informatycznych,
  • udział w procedurze nadawania /odbierania uprawnień użytkowników systemów

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • lata pracy zawodowej min. 3 lata,
  • doświadczenie w zakresie administrowania systemami informatycznymi,
  • znajomość w administrowaniu Domeną Active Directory,
  • znajomość budowy i administrowanie siecią LAN,
  • konfiguracja, instalacja stacji roboczych (Windows),
  • znajomość budowy, eksploatacji i diagnostyki sprzętu IT oraz jego naprawy,
  • znajomość centralnego systemu antywirusowego.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność wykonywania zapytań SQL   w bazach relacyjnych,
  • umiejętność administrowania bazą MS SQL,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
  • umiejętność poprawnego definiowania zagadnień,
  • sumienność i dokładność

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu:).

oraz pod  nr telefonu: 775495230, 775495396

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 6 maja 2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

45 – 310 Opole ul. Ozimska 72A

Wydział Spraw Pracowniczych,

z dopiskiem: oferta pracy Opole/24/07

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Michael Ziaja