Kierowca w Dziale Gospodarczym w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym w Wielkopolskim OW NFZ

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko kierowcy w Dziale Gospodarczym w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym WOW NFZ w Poznaniu:

dot. naboru NFZ15-WSP.110.4.2024, (nr ogłoszenia Poznań/24/04) ogłoszonego dnia 13 lutego 2024 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Adres zamieszkania

  1.

Kędziora Hubert

Poznań

  1.

Kopaszewski Janusz

Poznań

  1.

Mydlak Joachim

Poznań

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie samochodów służbowych Oddziału,
  • załadunek/wyładunek oraz przewożenie poczty służbowej i innych powierzonych materiałów oraz wyposażenia rzeczowego,
  • codzienne pobieranie i zdawanie wypełnionej karty drogowej z uwzględnieniem: stanu paliwa, stanu licznika, godziny wyjazdu i powrotu, podpisu osoby jadącej służbowo,
  • pobieranie i rozliczanie zaliczek związanych z kosztami eksploatacji samochodów,
  • zgłaszanie uwag o stanie technicznym samochodów,
  • uczestnictwo w przeglądach technicznych samochodów,
  • dbanie o czystość pojazdów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: minimum średnie,
  • prawo jazdy:  kategoria B - minimum 5 letni okres posiadania prawa jazdy,
  • lata pracy zawodowej: minimum 3 – na stanowisku kierowcy.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość topografii miasta Poznania  i województwa wielkopolskiego,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, punktualność, rzetelność,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl / nr telefonu: 61 850 60 29.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 27 lutego 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158  (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/04

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Katarzyna Sieracka
Publikujący informację: Mikołaj Woźniak