Starszy Referent w Dziale Skarg, Wniosków i Informacji w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki

Status

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu

ul. Piekary 14/15, 61-823 Poznań

informuje o wyniku naboru NFZ15-WSP.110.5.2024 (nr ogłoszenia Poznań/24/5) ogłoszonego dnia 14 lutego2024 r.:

Określenie stanowiska

Starszy referent

„na zastępstwo”

w Dziale Skarg, Wniosków i Informacji

w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki

Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego

Narodowego Funduszu Zdrowia

Imię i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania  w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Magdalena Waligórska, zam. Poznań

Uzasadnienie

Kandydatka wykazała się wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do zatrudnienia na przedmiotowym stanowisku

Poznań, dnia 9 kwietnia 2024 r.

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę na czas „zastępstwa”/ etat

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa Klientów w zakresie udostępniania informacji niezbędnych do realizowania przysługujących im uprawnień i wykonywania ciążących na nich obowiązków,
  • przetwarzanie danych w ramach Centralnego Wykazu Ubezpieczonych,
  • informowanie w zakresie możliwości udzielania świadczeń opieki zdrowotnej przez Świadczeniobiorców posiadających umowę na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej,
  • rozpatrywanie skarg i wniosków pacjentów bezpośrednio kierowanych do Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • opracowywanie okresowych analiz i sprawozdań,
  • prowadzenie rejestru skarg i wniosków oraz zgłoszeń nieprawidłowości z Internetowym Koncie Pacjenta w zakresie udzielonych świadczeń opieki zdrowotnej,
  • realizacja zadań związanych z obsługą Świadczeniobiorców w zakresie dostępu do systemu: Internetowe Konto Pacjenta,
  • udzielanie informacji w zakresie problematyki związanej z funkcjonowaniem systemu ubezpieczania zdrowotnego,
  • obsługa infolinii telefonicznej Oddziału.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • minimum średnie, preferowane wyższe,
  • lata pracy zawodowej: minimum 3 – dotyczy osób z wykształceniem średnim.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów:
    - Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 146 ze zm.): Dział I - Rozdział 1 art. 1-3, art. 5, Dział II - Rozdział 1, Dział II - Rozdział 1a art. 31a i art. 31d, Dział II - Rozdział 2, Dział II - Rozdział 2a art. 42a-42b, Dział II - Rozdział 3, Dział II - Rozdział 3a art. 47d, Dział II - Rozdział 5 art. 49-50 ust. 8, art. 53-54, Dział III, Dział IV – Rozdział I art. 65-69, Dział V – Rozdział I art. 96-97, art. 102, art. 107, art. 109, Dział VI art. 132 i art. 137, Dział VIa art. 161ba-161c, Dział VIII art. 188 i art. 192,
  • umiejętność pracy w programie Microsoft Office,
  • umiejętność sporządzania pism urzędowych,
  • umiejętność współpracy z Klientem,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy pozwalająca na terminową realizację powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, sumienność.

​Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl / nr telefonu: 61 850 60 29.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 28 lutego 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158  (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/05

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Julita Redlak-Szukalska
Publikujący informację: Marta Żbikowska-Cieśla