Starszy Referent w Dziale Księgowości Ogólnej i Sprawozdawczości w Wydziale Księgowości w Wielkopolskim OW NFZ (umowa o pracę na czas "zastępstwa"/etat)

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko starszego referenta „na zastępstwo” w Dziale Księgowości Ogólnej i Sprawozdawczości w Wydziale Księgowości WOW NFZ w Poznaniu:

dot. naboru NFZ15-WSP.110.8.2024, (nr ogłoszenia Poznań/24/07) ogłoszonego dnia 22 marca 2024 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Adres zamieszkania

  1.

Rogal Agnieszka

Poznań

  1.

Łupaczyńska-Kupś Renata

Poznań

  1.

Wleczyk Bartosz

Wągrowiec

  1.

Wiśniewska Magdalena

Poznań

Poznań, dnia 16 kwietnia 2024 r.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przyjmowanie dokumentów księgowych sprawdzonych pod względem merytorycznym dotyczących w szczególności kosztów administracyjnych,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych w systemie finansowo-księgowym,
  • przygotowywanie przelewów i sprawdzanie ich z dokumentacją źródłową,
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
  • sporządzanie dowodów wewnętrznych i not księgowych,
  • przygotowywanie pism do korespondencji z kontrahentami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: minimum średnie, preferowane ekonomiczne, wyższe,
  • lata pracy zawodowej: minimum 3 lata – dotyczy osób z wykształceniem średnim.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie zbliżonym do dziedziny lub charakteru pracy na stanowisku, na które prowadzony jest nabór,
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym lub w firmie w obszarze księgowości/płace
  • znajomość przepisów:
    - ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (tekst jednolity  Dz.U. z 2023 r., poz. 120 ze zm.), w szczególności Rozdział 2,3,
    - ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2022 r., poz. 2561 ze zm.),w szczególności Dział V,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych: WORD, EXCEL,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy,
  • komunikatywność, obowiązkowość, sumienność, staranność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy kandydatów z wykształceniem średnim,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl / nr telefonu: 61 850 60 29.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 5 kwietnia 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158  (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/07

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Autor informacji: Julita Redlak-Szukalska
Publikujący informację: Sebastian Krystek