Informatyk w Dziale Aplikacji w Wydziale Informatyki w Wielkopolskim OW NFZ

Status

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie ciągłej i sprawnej pracy systemu (części bazodanowo - aplikacyjnej),
  • nadawanie i weryfikacja uprawnień użytkowników systemu,
  • szkolenie i wdrażanie nowych rozwiązań systemu, aktualizacja eksploatowanego oprogramowaniem przez WOW NFZ.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie informatyczne lub wyższe na kierunku/w zakresie Informatyka,
  • lata pracy zawodowej: minimum 5 – dotyczy osób z wykształceniem średnim informatycznym.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość SQL,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux,
  • umiejętności w zakresie wykonywania analiz danych i ich prezentacji,
  • znajomość języka angielskiego (zrozumienie dokumentacji technicznej),
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • doświadczenie we wsparciu użytkowników końcowych systemów informatycznych,
  • komunikatywność,
  • kreatywne myślenie,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • skuteczne działanie.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim informatycznym,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl / nr telefonu: 61 850 60 29.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 10 maja 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158  (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/10

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Autor informacji: Julita Redlak-Szukalska
Publikujący informację: Sebastian Krystek