Starszy referent/ Młodszy specjalista w Dziale Refundacji w Wydziale Gospodarki Lekami

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Starszego referenta/ Młodszego specjalisty w Dziale Refundacji w Wydziale Gospodarki Lekami (Szczecin/24/7):

Ewa Modrzejewska – Szczecin
Natalia Piersa – Szczecin
Piotr Siedlecki – Szczecin
Mariola Skowrońska – Szczecin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie spraw związanych z zawieraniem umów z aptekami
  • komunikacja z aptekami w celu nadzorowania prawidłowości przebiegu przekazywania oraz wymiany informacji
  • weryfikacja zbiorczych zestawień recept na leki i wyroby medyczne przekazywanych przez apteki
  • prowadzenie innych spraw związanych z procesem wystawiania i realizacji recept
  • opracowywanie analiz i sprawozdawczości w zakresie danych statystycznych przekazywanych przez apteki
  • monitorowanie poprawności wystawiania recept przez osoby uprawnione oraz korespondencja w tym zakresie

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe
    • staż pracy: co najmniej rok
  • wykształcenie: średnie – technik farmaceutyczny
    • staż pracy dla stanowiska starszego referenta: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego,   w tym 2 lata praktyki jako technik farmaceutyczny;
    • staż pracy dla stanowiska młodszego specjalisty: co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata praktyki jako technik farmaceutyczny

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność poprawnego czytania i interpretowania przepisów z zakresu ustaw:
    • o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych,
    • o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz    wyrobów medycznych
    • prawo farmaceutyczne
  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność pisania pism urzędowych
  • sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie zawodowe w instytucjach ochrony zdrowia będzie dodatkowym atutem

Wymagane dokumenty:

  • podpisany kwestionariusz osobowy
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej
  • zaświadczenie o odbyciu przez technika farmaceutycznego praktyki w aptece
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

 Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem

e-mail: kadry@nfz-szczecin.pl

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 18.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Szczecinie - Kancelaria Ogólna czynna w godzinach 8.00–16.00 lub przesłać na adres:

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Arkońska 45

71-470 Szczecin

z dopiskiem: oferta pracy Szczecin/24/7

Podmiot publikujący: Zachodniopomorski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Marta Siłakowska