O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Młodszy specjalista w Dziale Ewidencji i Rozliczania POZ i Wyrobów Medycznych w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym (umowa o pracę / 1 pełny etat)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Izabela Adamczyk-Chwalczyk, Tychy,
  2. Sabina Bartoszek, Ruda Śląska,
  3. Aneta   Bochenek, Katowice,
  4. Marta   Dymańska, Katowice,
  5. Justyna Fusiarska, Sosnowiec,
  6. Natalia Glin, Czerwionka-Leszczyny,
  7. Beata Gral, Siemianowice Śląskie,
  8. Barbara Huszno-Łyszczorz, Katowice,
  9. Małgorzata Jakieła, Siemianowice Śląskie,
  10. Bianka Kałuża, Ruda Śląska,
  11. Ariel Kałuża, Bytom,
  12. Małgorzata Kulik, Świętochłowice,
  13. Roksana Milczanowska, Dąbrowa Górnicza,
  14. Agnieszka Montuło, Bytom,
  15. Karolina Opacka, Sosnowiec,
  16. Agnieszka Romanowska, Będzin,
  17. Leszek Skop, Jaworzno,
  18. Aneta Smuda, Katowice,
  19. Katarzyna Szczepankiewicz, Sosnowiec,
  20. Aleksandra Wacławik, Dąbrowa Górnicza,
  21. Iwona Zaręba, Sosnowiec.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • rozliczanie świadczeń zdrowotnych udzielonych uprawnionym w ramach zawartych umów ze świadczeniodawcami,
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej (rejestr w programie EZD),
  • prowadzenie korespondencji ze świadczeniodawcami w sprawach dotyczących realizacji umów oraz płatności za zrealizowane świadczenia zdrowotne,
  • telefoniczna obsługa klientów,
  • bieżąca archiwizacja dokumentacji.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne (należy udokumentować):

  • wykształcenie: wyższe lub średnie,
  • lata pracy zawodowej: przy wykształceniu wyższym wymagany jest minimum 1 rok stażu pracy, przy wykształceniu średnim wymagane są minimum 4 lata stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w służbie zdrowia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej,
  • znajomość ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej z dnia 27 października 2017 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 2527),
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - w szczególności dział II i V (Dz. U. z 2024 r., poz. 146),
  • znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej - w szczególności rozdziały 1, 2, 3 (Dz.U. 2023 poz. 1194 ze zm.),
  • znajomość ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - w szczególności dział I i II (Dz. U. z 2024 r. poz.104 ze zm.),
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność poprawnego formułowania pism,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie. Link poniżej:

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e-mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 19.04.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ lub przesłać na adres:

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

40-844 Katowice, ul. Kossutha 13

z dopiskiem: oferta pracy Katowice/24/18

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Śląski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Śląskiego OW NFZ
Publikujący informację: Rafal Razik
Publikacja informacji: 05.04.2024 14:25
Aktualizacja informacji: 26.04.2024 14:47
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty