Aktualności

Aktualności Centrali

Bezpłatne szkolenia z EDM

13-02-2023

Serdecznie zapraszamy na szkolenia online z EDM, skierowane do pracowników Szpitali oraz POZ i AOS w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

Aktualny harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie. Pod wskazanym adresem znajdą Państwo również Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu, Instrukcje rejestracji i obsługi konta na Platformie rejestracyjnej Akademii CeZ oraz agendę szkoleń.

Przypominamy, że od grudnia br. szkolenia zostały rozszerzone o nowy blok tematyczny poświęcony bezpieczeństwu, m.in.:

  • kont w systemach teleinformatycznych,
  • korespondencji,
  • poświadczeń,
  • przeglądania stron internetowych.

Za udział w szkoleniach przysługuje 5 punktów edukacyjnych. Punkty edukacyjne może otrzymać każdy lekarz oraz lekarz dentysta, który weźmie udział w szkoleniu i wypełni dokumentacje poszkoleniową. Zaświadczenie o przyznanych punktach edukacyjnych zostanie wysyłane drogą mailową, na adres podany do rejestracji.

Placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Udział w szkoleniach to doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy dotyczącej wdrażanych w systemie ochrony zdrowia centralnych rozwiązań informatycznych, w tym szczególnie w zakresie raportowania zdarzeń medycznych i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Szczegóły dotyczące prowadzonych szkoleń

ZAREJESTRUJ SIĘ

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

  • infolinia – tel. 19 239 wew. 8.
Wszystkie aktualności