Aktualności

Aktualności Centrali

Ważne!

Przeziębienie, ból brzucha, gorączka. Choroba nie wybiera. Możemy poczuć się gorzej w czasie świątecznych dni. Wtedy lekarz rodzinny nie przyjmuje. Gdzie zatem znajdziemy pomoc medyczną? Sprawdź szczegóły w naszym poradniku.

W ostatnich latach roczna liczba porodów w Polsce wynosiła od 297 do 366 tys. Ile z nich wykonuje przez cesarskie cięcie? Przygotowaliśmy specjalny raport, w którym szczegółowo omawiamy dane dotyczące porodów, którymi dysponujemy.

Ważne!

Wspólnie z Ministerstwem Zdrowia uruchomiliśmy program pilotażowy badania stóp dzieci i młodzieży. W 16. ośrodkach w Polsce mali pacjenci są diagnozowani w kierunku wykrywania wad postawy. Na badania nie trzeba skierowania. Program potrwa do 2025 roku.

Komunikat dla świadczeniodawców oraz dostawców oprogramowania

06.06.2023
Komunikat dla świadczeniodawców oraz dostawców oprogramowania dotyczący systemu Ankiety Medyczne Rejestr Ankiet Udarowych i Trombektomii.

Badanie doświadczeń klientów Narodowego Funduszu Zdrowia

06.06.2023
Zapraszamy do udziału w telefonicznej ankiecie badania doświadczeń klientów Narodowego Funduszu Zdrowia. Podziel się z nami swoją opinią.

Raport refundacyjny

05.06.2023
Informacja o wielkości kwoty refundacji i pozostałych parametrów określonych w ustawie leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz jednostkowych wyrobów medycznych za rok 2022