Aktualności

Aktualności Centrali

Narodowy Fundusz Zdrowia chce poznać opinię klientów na temat usług, które oferuje w Salach Obsługi Klientów w Oddziałach Wojewódzkich NFZ oraz na bezpłatnej i całodobowej infolinii 800 190 590. To już czwarte tego typu badanie realizowane przez Fundusz.

Ważne!

W internecie pojawiły się fałszywe strony, które łudząco przypominają oficjalny serwis internetowy Narodowego Funduszu Zdrowia. W ten sposób próbują wyłudzić dane osobowe i numer karty debetowej lub kredytowej. Sprawdź, jak nie dać się oszukać.

Ważne!

Służby NFZ zajmujące się bezpieczeństwem informatycznym wykryły wzmożoną aktywność systemu informatycznego 2 podmiotów medycznych. Chodzi o wysyłanie zapytań do bazy eWUŚ. Zapytania nie dotyczyły danych medycznych. Sprawą zajmują się odpowiednie służby.

Dzienniczek żywieniowy na portalu Diety NFZ

18.04.2024
Portal Diety NFZ ma nowe funkcjonalności. To dzienniczek żywieniowy i pomiary postępów. Dzięki nim możesz teraz lepiej kontrolować swoje zdrowie i nawyki żywieniowe.

Konferencja „Kalendarz(e) szczepień dorosłych”

17.04.2024
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na konferencję „Kalendarz(e) szczepień dorosłych”

Sprawdzenia z zakresu Centralnych Warunków Walidacji i Centralnych Reguł Weryfikacji

16.04.2024
Narodowy Fundusz Zdrowia, rozszerzając zakres prowadzonych weryfikacji sprawozdań za wykonane usługi, wdraża nowe techniczne Centralne Warunki Walidacji i Centralne Reguły Weryfikacji.