Aktualności

Aktualności Oddziałów

Alzheimer i choroby mózgu - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

23.09.2020
Alzheimer i choroby mózgu to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Wznowienie działalności sali obsługi klientów w delegaturze MOW NFZ w Nowym Sączu

17.09.2020
Od 14 września sala obsługi klientów w delegaturze Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Nowym Sączu będzie działać w pełnym zakresie usług.

Profilaktyka raka prostaty - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

16.09.2020
Profilaktyka raka prostaty to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Pierwsza pomoc - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

09.09.2020
"Pierwsza pomoc" - to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Wznowienie działalności delegatury Śląskiego OW NFZ w Rybniku

07.09.2020
Od 1 września 2020 r. sala obsługi klientów delegatury Śląskiego OW NFZ w Rybniku będzie działać w pełnym zakresie usług, tak jak przed zawieszeniem jej funkcjonowania związanym ze stanem epidemii.

Profilaktyka Cukrzycy - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

02.09.2020
"Profilaktyka i edukacja - Skuteczna broń przeciwko cukrzycy" - to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.