Aktualności

Aktualności Oddziałów

Rodzinne dbanie o zdrowie - Międzynarodowy Dzień Rodziny - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

15.05.2024
15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. W tym dniu Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na „Środę z Profilaktyką” poświęconą zdrowiu rodziny. To jeden z najważniejszych aspektów naszego życia.

Rodzinne dbanie o zdrowie - Kobiety - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

08.05.2024
tematem przewodnim Środy z Profilaktyką - akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia w maju jest zdrowie rodziny. Nasze codzienne zachowania mogą wpłynąć na zmniejszenie ryzyka rozwoju chorób. Będziemy o tym informować i polecać skuteczne rozwiązania.

Szczepionki chronią pokolenia - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

24.04.2024
Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” przypomina, że szczepienia to profilaktyka wielu chorób. Dzięki szczepieniom prawie zapomnieliśmy o takich chorobach, jak: polio, błonica, tężec, krztusiec, różyczka, świnka.

Profilaktyka chorób serca - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

10.04.2024
Profilaktyka chorób serca to temat dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” - akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia. NFZ przypomina o możliwości skorzystania z bezpłatnego programu profilaktycznego chorób układu krążenia (ChUK).

Światowy Dzień Zdrowia - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

03.04.2024
7 kwietnia obchodzony będzie pod egidą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO World Health Organization) Światowy Dzień Zdrowia. Jest to doskonała okazja do zadbania o siebie i swoje zdrowie

Podziel się z nami swoją opinią

02.04.2024
Zapraszamy do udziału w ankiecie badania doświadczeń klientów Narodowego Funduszu Zdrowia.