Aktualności

Aktualności Oddziałów

Pierwsza pomoc - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

10.07.2024
W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia ważna jest każda minuta! Pierwsza pomoc to czynności, które podtrzymują życie poszkodowanego albo pomagają zmniejszyć skutki wypadku, urazu lub nagłego ataku choroby. Czy znasz podstawowe zasady pierwszej pomocy?

Przygotuj się na lato - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

19.06.2024
Lato - czas urlopu, imprez plenerowych i wypadów na weekend. Wydawać by się mogło, że to czas beztroski. Okres aktywnego wypoczynku, na który czekamy cały rok. Jak zapewnić bezpieczny wypoczynek?

Światowy Dzień Krwiodawcy - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

11.06.2024
Krwi, mimo rozwoju medycyny i techniki nie da się wyprodukować. Jedynym źródłem jest zdrowy człowiek. Honorowy krwiodawca. Dlaczego warto pomagać? – mówimy o tym w ramach dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” - akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia.

Udar cieplny - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

05.06.2024
Jak chronić organizm przed udarem cieplnym? To temat dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” - cyklicznej akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zabierz swoje serce na spacer

Ważne!
31.05.2024
„Zabierz swoje serce na spacer” tym razem podczas Święta Województwa Opolskiego w Mosznej! To doskonała okazja do zadbania o swoje serce!

Rodzinne dbanie o zdrowie - Zdrowie dziecka - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

29.05.2024
Zbliżający się Dzień Dziecka to bardzo dobra okazja, aby zwrócić uwagę na profilaktykę i wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych u dzieci i młodzieży, m.in. co możemy zrobić, by zminimalizować ryzyko otyłości wśród dzieci.