Aktualności

Aktualności Oddziałów

W związku ze stanem epidemii, od 27 marca 2020 r. zwiększamy ograniczenia w bezpośrednich kontaktach w salach obsługi klientów NFZ. Oto szczegółowe informacje na temat możliwości kontaktu w tym czasie.

Co musisz wiedzieć o kwarantannie? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas rozmów z konsultantami infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia - 800 190 590.

Nawet 10 tysięcy telefonów dziennie w sprawie koronawirusa odbierają konsultanci Telefonicznej Informacji Pacjenta. Pod numerem 800 190 590 możesz uzyskać wszystkie niezbędne informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Kilka tysięcy połączeń dziennie w sprawie koronawirusa odbierają konsultanci Telefonicznej Informacji Pacjenta NFZ. Pod numerem 800 190 590 możesz uzyskać informacje dotycząc postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem, ale nie tylko.

Już od 18 marca na antenie „Pytanie na śniadanie”, razem z ekspertami Exercise is Medicine, będziemy namawiać do ruchu w domowych warunkach. Bądź z nami codziennie, od 7.15.

Ważne!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, zachęcamy do ograniczenia osobistego kontaktu z oddziałami wojewódzkimi i delegaturami NFZ. Sprawę w Funduszu możesz zrealizować korespondencyjnie lub on-line.