Aktualności

Aktualności Oddziałów

Gdzie szukać pomocy w okresie ferii

27.01.2020
Dzieci i młodzież z województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego. wielkopolskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego rozpoczynają dziś ferie. Przypominamy, gdzie w razie potrzeby można uzyskać pomoc podczas pobytu poza miejscem swojego zamieszkania.

Pomoc medyczna w czasie ferii zimowych

10.01.2020
Przypominamy gdzie uzyskasz pomoc medyczną poza miejscem zamieszkania, a także, w jakich sytuacjach warto zabrać na ferie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Już jutro pierwsza w tym roku „Środa z Profilaktyką”

07.01.2020
Pomiar ciśnienia i poziomu glukozy, konsultacje ze specjalistami, lekcje pierwszej pomocy i precyzyjny pomiar masy ciała, to wszystko już jutro, 8 stycznia, w ramach „Środy z Profilaktyką” w 16. Oddziałach Wojewódzkich NFZ.

Dzień Otwarty w NFZ: ponad 800 lekarzy wystawiło pierwsze e-recepty

03.01.2020
Jak krok po kroku wystawić elektroniczną receptę? Jak założyć Profil Zaufany i Internetowe Konto Pacjenta? Na te pytania znaleźli dzisiaj odpowiedź m.in. lekarze odwiedzający oddziały NFZ. W całej Polsce z Dnia Otwartego skorzystało ponad 800 medyków.

Zdrowy sierpień w Łódzkim Oddziale NFZ

08.08.2019
Przez cały sierpień na sali obsługi w Łodzi będzie można spotkać się z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji działających na rzecz pacjentów.

Spotkanie z Amazonkami w Mazowieckim OW NFZ - Fotorelacja

02.08.2019
Ponad 30 osób skorzystało z porad udzielanych przez wolontariuszki ze Stowarzyszenia "Amazonki" Warszawa-Centrum