Aktualności

Aktualności Centrali

„Wspólnie dla Zdrowia” – Zaproszenie na debatę

19-06-2019

 

25 czerwca w Gmachu Fizyki Wydziału Politechniki w Warszawie odbędzie się ostatnia konferencja w ramach debaty „Wspólnie dla Zdrowia”.

Czerwcowa konferencja będzie stanowić podsumowanie wszystkich dotychczasowych spotkań i dyskutowanych tematów. W ciągu ostatniego roku odbyło się 6 głównych konferencji, a przedstawiciele Rady Społecznej zapraszani byli do udziału w wydarzeniach i dyskusji poświęconych kondycji polskiego systemu zdrowia.

Członkowie Rady pracowali nad projektem również podczas spotkań roboczych.

Efekty tych prac zostaną zaprezentowane podczas ostatniej konferencji i poddane pod dyskusje z udziałem zaproszonych gości.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

Projekt „Wspólnie dla Zdrowia” ma przyczynić się do wypracowania wspólnego projektu poprawy funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej oraz nakreślenia strategii działania na okres kilkunastu najbliższych lat, mając na uwadze kierunek, w jakim zmierzają systemy ochrony zdrowia na świecie. Tak wykreślone cele i działania powinny stać się osią polityki zdrowotnej niezależnie od zmian następujących na polskiej scenie politycznej w kolejnych latach.

 

Wszystkie aktualności