Aktualności

Aktualności Oddziałów

Dzień Dziecka w Kujawsko-Pomorskim NFZ

01-06-2017

Z okazji Dnia Dziecka Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia wspólnie z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego i partnerami medycznymi zaprasza, w najbliższą sobotę (3 czerwca 2017 r.), na Dzień Otwarty „NFZ bliżej Pacjenta”.

Na przybyłych będą czekały liczne atrakcje, m.in. ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy będą szkolić wszystkich chętnych w ramach prawidłowego i skutecznego udzielania pierwszej pomocy. Z kolei w stosiku Centrum Medycznego Ikar w Bydgoszczy będzie można zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi, a także uzyskać konsultacje fizjoterapeutów dla dzieci.

Pracownicy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy udzielać będą m.in. porad nt. zdrowego stylu życia, profilaktyki uzależnień, profilaktyki chorób zakaźnych i profilaktyki chorób odkleszczowych. Ponadto każdy chętny będzie mógł wyrobić EKUZ, uzyskać dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta czy potwierdzić zlecenie na wyroby medyczne.

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi w sobotę (3 czerwca 2017 r.) do siedziby NFZ w Bydgoszczy, przy ul. Słowackiego 3, w godzinach od 9.00 do 14.00.

Więcej informacji na stronie kujawsko-pomorskiego OW NFZ

źródło - kujawsko-pomorski OW NFZ

Wszystkie aktualności