Aktualności

Aktualności Oddziałów

NFZ na Akademickich Targach Pracy w Łodzi

18-04-2016

Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza we wtorek (19 kwietnia 2016 r.) do swojego stoiska podczas Akademickich Targów Pracy w Łodzi. Zainteresowane osoby będą mogły porozmawiać z pracownikami Funduszu m.in. na temat zasad rekrutacji, praktyk i staży w NFZ.

NFZ, podczas Akademickich Targów Pracy, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego stoiska mieszczącego się w sektorze C6. W godzinach 10.00-16.00 każdy chętny będzie mógł uzyskać informacje dotyczące zasad rekrutacji, praktyk i staży w NFZ. Ponadto będzie można założyć konto w ZIP (Zintegrowanym Informatorze Pacjenta). Dla każdego kto odwiedzi stoisko Funduszu przygotowane zostały materiały informacyjne i drobne upominki.

19 kwietnia 2016 r. w nowej hali Expo w Łodzi przy al. Politechniki 4 odbędą się Akademickie Targi Pracy. To największe wydarzenie tego typu w Polsce skupiające pracodawców – ponad stu przedstawicieli firm i instytucji poszukujących praktykantów, stażystów i pracowników. Dzięki targom pracy każdy student i absolwent ma możliwość spotkania się z przedstawicielami małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarówno polskich, jak i działających na rynku międzynarodowym.

źródło - Łódzki OW NFZ

Wszystkie aktualności