Aktualności

Aktualności Oddziałów

NFZ podczas obchodów Dnia Dziecka w Kancelarii Premiera

01-06-2017

Już w najbliższą sobotę (3 czerwca 2017 r.) zapraszamy do ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka! W tym roku, po raz pierwszy, swoje stoisko będzie miał również Narodowy Fundusz Zdrowia. W stoisku mazowieckiego oddziału Funduszu wszyscy rodzice będą mogli wyrobić sobie i swoim dzieciom Europejskie Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz otrzymać hasło i login do Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

Już po raz piąty Kancelaria Premiera otwiera ogrody i wspólnie z ministerstwami organizuje rodzinny piknik dla małych i dużych. W tym roku obchody Dnia Dziecka odbędą się pod hasłem „Polak mały”. Na dzieci i rodziców czekać będzie wiele atrakcji - gry, koncerty, warsztaty i konkursy z nagrodami. Wszyscy przybyli goście będą mogli również zobaczyć pokazy psów Służby Celnej, wziąć udział w doświadczeniach naukowych, zawodach sportowych i warsztatach plastycznych. Na chętnych czeka również m.in. malowanie buziek, pokazy drukarki 3D, dmuchany plac zabaw, fotobudki, symulator jazdy motorowerem, symulator jazdy 3D i symulator zderzeń, labirynt saperski oraz mnóstwo gadżetów.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w sobotę (3 czerwca 2017 r.) w ogrodach Kancelarii Premiera przy Al. Ujazdowskich 1/3 w Warszawie. Impreza potrwa od godz. 10.00 do 16.00. Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na stronie Kancelarii Premiera

źródło - Biuro Komunikacji Społecznej

Wszystkie aktualności