Aktualności

Aktualności Oddziałów

Rehabilitacja dla niepełnosprawnych - ŁOW NFZ na Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

19-09-2018

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na swoje stanowisko podczas tegorocznych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, które będą odbywać się w dniach 20-22 września, w godz. 10.00 – 17.00 w Hali Expo w Łodzi.

Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. Odwiedzający targi mogą tu zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Mogą też poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Na stoisku ŁOW NFZ można będzie założyć konto w ZIP, które zawiera informacje na temat kosztów leczenia, poznać szczegóły realizacji programu LEKI 75+, złożyć wniosek na wyroby medyczne i do sanatorium, a przede wszystkim dowiedzieć się wszystkiego szczególnych uprawnień dotyczących rehabilitacji osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Każdy odwiedzający stoisko otrzyma materiały informacyjne NFZ i drobne upominki.

Więcej informacji na temat targów dostępne na stronie łódzkiego OW NFZ

Serdecznie zapraszamy!

źródło - łódzki OW NFZ  

Wszystkie aktualności