Aktualności

Aktualności Oddziałów

Światowy Dzień Walki z Rakiem: „Biała Sobota” w centrach onkologii

31-01-2020

1 lutego, w związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem centra onkologiczne w całej Polsce wspólnie z oddziałami wojewódzkimi NFZ zapraszają na Dzień Otwarty. Skorzystaj z bezpłatnych porad, konsultacji i badań. Wyrób kartę EKUZ i zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta.

Z okazji zbliżającego się XX Światowego Dnia Walki z Rakiem w sobotę, 1 lutego, w 28 ośrodkach onkologicznych w Polsce odbędzie się „biała sobota”. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji i badań onkologicznych.

Program Światowego Dnia Walki z Rakiem 2020 w Polsce 

Wyrób kartę EKUZ, załóż IKP

Podczas „białej soboty” w centrach onkologii będą dyżurować nasi pracownicy. Znajdziesz nas m.in.:

we Wrocławiu

w Bydgoszczy 

w Kielcach 

w Rzeszowie 

W biało-granatowych mobilnych punktach NFZ uzyskasz dostęp do Internetowego Konta Pacjenta (IKP), założysz profil zaufany, wyrobisz kartę EKUZ. Ponadto otrzymasz komplet praktycznych informacji o e-recepcie i elektronicznym potwierdzaniu zleceń na wyroby medyczne.

Nie tylko „od święta”

Czwartego lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. W tym dniu będziemy przypominać, jak ważna w zapobieganiu nowotworom jest profilaktyka. Pamiętaj o niej codziennie, ponieważ regularne badania pozwalają wykryć chorobę we wczesnym stadium.

Wszystkie aktualności