Aktualności

Aktualności Oddziałów

Zbadaj piersi i załóż konto w ZIP. W najbliższą niedzielę w Tomaszowie Mazowieckim

23-06-2015

Łódzki OW NFZ i NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają Panie na bezpłatne badanie mammograficzne.

Badania będą prowadzone 28 czerwca od godziny 9 do 17 przed budynkiem onkologii - wejście od ulicy Oskara Langego.

Na badanie zgłaszać się mogą panie w wieku od 50 do 69 lat, które w minionych dwóch latach nie badały się mammograficznie. Rejestracja przyjmowana jest pod nr tel. 44 786 81 03, bądź bezpośrednio w rejestracji NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim. Pacjentki, które nie zarejestrują się wcześniej, a spełniają powyższe warunki, będą badane, ale z pierwszeństwem dla pań zarejestrowanych.

Ponadto tego dnia pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia  będą zakładali wszystkim zainteresowanym konto w  Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. ZIP to system, który pozwala każdemu zainteresowanemu uzyskać informacje o udzielonych świadczeniach medycznych i kosztach tych świadczeń.

Pracownicy ŁOW NFZ będą udzielali informacji na temat bezpłatnego leczenia w Polsce i za granicą, zasad ubezpieczenia i leczenia sanatoryjnego. Każdy kto odwiedzi nasze stoisko, otrzyma informator Gdzie się leczyć bezpłatnie.

Zapraszamy  na nasze stoisko w niedzielę 28 czerwca 2015 r. od godziny 10 do 14. 

źródło - Łódzki OW NFZ

Wszystkie aktualności