Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji nr 12/2019 - WSM - Lista kandydatów i termin rekrutacji (usunięto) - Wynik rekrutacji (usunięto)

30-05-2019

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 12/2019

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział ds. Służb Mundurowych

Nazwa stanowiska pracy

Referent – 1 etat w celu zastępstwa na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika

Miejsce wykonywania pracy

Lublin

Główne zadania na stanowisku

  • monitorowanie realizacji umów o udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej
    w rodzajach: Profilaktyczne Programy Zdrowotne oraz w odniesieniu do świadczeniodawców będących zakładami opieki zdrowotnej tworzonymi i nadzorowanymi przez Ministra Obrony Narodowej, Ministra Sprawiedliwości i ministra właściwego do spraw wewnętrznych;
  • kontrola merytoryczna dowodów księgowych;
  • przygotowywanie sprawozdań, zestawień, analiz oraz korespondencji urzędowej;
  • udział w prowadzonych postępowaniach w sprawie zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Wymagania formalne

wykształcenie minimum średnie; preferowane wykształcenie wyższe

dokumenty:

  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy pobierz plik
  • zgoda na przetwarzanie danych pobierz plik
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

  • znajomość zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej oraz przepisów prawa będących podstawą funkcjonowania Narodowego Funduszu Zdrowia (źródło: ustawa z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowych ze środków publicznych (tj. Dz.U.2018, poz. 1510 z późn. zm.)
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych (MS Word, MS Excel) na poziomie co najmniej podstawowym
  • odpowiedzialność, terminowość, rzetelność, systematyczność
  • preferowane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście w zamkniętej kopercie oznaczonej dopiskiem: REKRUTACJA NR 12/2019” w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 14 czerwca 2019r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy ul. Szkolnej 16
  2. Przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. Informacje o kandydatach stanowią informację publiczną w zakresie art. 107b ww. ustawy
  4. Informacja dla kandydatów do pracy w Lubelskim OW NFZ dotycząca ochrony danych osobowych (RODO) czytaj tutaj
  5. Informację o ukończonych kursach, szkoleniach proszę umieścić w kwestionariuszu osobowym lub w załączniku (w formie zestawienia), nie ma potrzeby dołączania kopii zaświadczeń.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności