Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji nr 29/2019 - CUW - Lista kandydatów i termin rekrutacji (usunięto) - Wynik rekrutacji (usunięto)

25-11-2019

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 29/2019

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Centrum Usług Wspólnych w Chełmie

Nazwa stanowiska pracy

Kierownik Centrum Usług Wspólnych– 1 etat

Miejsce wykonywania pracy

Chełm

Główne zadania na stanowisku

  • zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania Centrum Usług Wspólnych
  • organizowanie i nadzór nad zadaniami CUW
  • nadzór i kontrola gospodarki finansowej CWU
  • wykonywanie zadań z zakresu prawa pracy w stosunku do pracowników CUW
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Oddziału właściwymi w zakresie właściwości zadań CUW

Wymagania formalne

  • wykształcenie wyższe, wymagane jest minimum 6 lat pracy zawodowej

dokumenty:

  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy pobierz plik
  • zgoda na przetwarzanie danych pobierz plik
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

Wiedza i kompetencje dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika Centrum, a w szczególności:

  • znajomość podstaw prawnych i zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej (źródło: ustawa z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowych ze środków publicznych tj. (Dz.U. z 2019 r., poz. 1373 ze zm.)
  • znajomość przepisów o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (źródło: strona internetowa NFZ)
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • predyspozycje i umiejętności niezbędne do kierowania zespołem; pożądane doświadczenie  w tym zakresie
  • samodzielność, operatywność, zdyscyplinowanie, umiejętność analizowania i planowania komunikatywność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście w zamkniętej kopercie oznaczonej dopiskiem: REKRUTACJA NR 29/2019” w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 10 grudnia 2019 r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Oddziału w Lublinie, ul. Szkolna 16 oraz w Delegaturze Oddziału w Chełmie.
  2. Przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. Informacje o kandydatach stanowią informację publiczną w zakresie art. 107b ww. ustawy
  4. Informacja dla kandydatów do pracy w Lubelskim OW NFZ dotycząca ochrony danych osobowych (RODO) czytaj tutaj
  5. Ewentualne informacje o ukończonych kursach, szkoleniach proszę umieścić w kwestionariuszu osobowym lub w załączniku (w formie zestawienia), nie ma potrzeby dołączania kopii zaświadczeń.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Publikacja informacji: 25.11.2019 08:55
Aktualizacja informacji: 25.09.2020 15:42
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności