Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 4/2018 - Wydział Kontroli - Lista kandydatów i termin rekrutacji(usunięto)-Wynik rekrutacji(usunięto)

17-01-2018

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 4/2018

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Kontroli

Nazwa stanowiska pracy

inspektor kontroli/starszy inspektor kontroli –2 etaty

Miejsce wykonywania pracy

Lublin, częste wyjazdy służbowe na terenie województwa lubelskiego

Główne zadania na stanowisku

  • przeprowadzanie kontroli realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
  • sporządzanie protokołów z przeprowadzonych kontroli, opracowywanie wniosków i zaleceń pokontrolnych
  • przygotowywanie  dokumentacji w zakresie prowadzonych postępowań kontrolnych oraz obsługa aplikacji informatycznych w zakresie realizowanych zadań

Wymagania formalne

  • wykształcenie wyższe medyczne: lekarz medycyny posiadający ważne prawo wykonywania zawodu; mile widziani kandydaci posiadający specjalizację lekarską
  • min. 3 lata pracy zawodowej; zaś na stanowisko starszego inspektora kontroli min. 4 lata pracy zawodowej
  • list motywacyjny oznaczony dopiskiem „REKRUTACJA NR 4/2018”
  • kwestionariusz osobowy: pobierz plik
  • curriculum vitae
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy oraz kserokopia  prawa wykonywania zawodu

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

  • znajomość zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej:  ustawa z 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1938 z późn. zm.)
  • znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15 grudnia 2004 r. w sprawie szczegółowego przeprowadzania kontroli przez podmiot zobowiązany do finansowania świadczeń opieki zdrowotnej ze środków publicznych (Dz.U. Nr 274, poz. 2723)
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych MS Word i MS Excel
  • umiejętność poprawnego redagowania korespondencji urzędowej
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność, efektywność, odpowiedzialność, rzetelność
  • dyspozycyjność

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście
w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 5 lutego 2018r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy ul. Szkolnej 16
  2. przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. informacje o kandydatach stanowią informację publiczną  zgodnie z art. 107b ww. ustawy

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności