Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 44/2018 - WSOZ - Lista kandydatów i termin rekrutacji (usunięto) - Wynik rekrutacji (usunięto)

17-12-2018

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 44/2018

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej

Nazwa stanowiska pracy

Specjalista –1 etat

Miejsce wykonywania pracy

Lublin

Główne zadania na stanowisku

  • weryfikacja wniosków świadczeniodawców o wydanie „zgody na indywidualne rozliczenie świadczeń”
  • analiza danych z zakresu specyfikacji kosztowej wniosku
  • monitorowanie zobowiązań lekarzy specjalistów z tytułu pobierania podwyższonego wynagrodzenia
  • udział w postępowaniach w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej
  • obsługa umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie właściwości Wydziału

Wymagania formalne

  • wykształcenie wyższe medyczne: lekarz medycyny posiadający ważne prawo wykonywania zawodu
  •  min. 3 lata pracy zawodowej

dokumenty:

  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy pobierz plik
  • zgoda na przetwarzanie danych pobierz plik
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy oraz kserokopia  prawa wykonywania zawodu

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

  • znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania, organizacji i zadań NFZ, a także wiedza
    o zasadach udzielania i finansowania świadczeń opieki zdrowotnej (źródło: ustawa z dnia
    27 sierpnia 2004 r. świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
    (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1510 z poź.zm.
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych na poziomie co najmniej podstawowym
  • umiejętność poprawnego redagowania korespondencji urzędowej
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka)
  • predyspozycje psychofizyczne do pracy w zespole, w tym komunikatywność i radzenie sobie
    w sytuacjach trudnych

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście w zamkniętej kopercie oznaczonej dopiskiem: REKRUTACJA NR 44/2018” w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 2 stycznia 2019r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy ul. Szkolnej 16
  2. Przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. Informacje o kandydatach stanowią informację publiczną w zakresie art. 107b ww. ustawy
  4. Informacja dla kandydatów do pracy w Lubelskim OW NFZ dotycząca ochrony danych osobowych (RODO) czytaj tutaj
  5. Informację o ukończonych kursach, szkoleniach proszę umieścić w kwestionariuszu osobowym lub w załączniku (w formie zestawienia), nie ma potrzeby dołączania wszystkich zaświadczeń
    w tym zakresie.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Publikacja informacji: 17.12.2018 15:28
Aktualizacja informacji: 01.10.2020 11:05
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności