Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 6/2018 - WGL - Lista kandydatów i termin rekrutacj(usunięto) - Wynik rekrutacji (usunięto)

02-03-2018
Ogłoszenie o rekrutacji Nr 6/2018

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Gospodarki Lekami

Nazwa stanowiska pracy

Starszy referent/młodszy specjalista – 1 etat

Miejsce wykonywania pracy

Lublin

Główne zadania na stanowisku

  • realizowanie zadań związanych z refundacją leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, ujętych w Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych
  • zawieranie, ewidencjonowanie i aktualizowanie umów na wydawanie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych z podmiotami prowadzącymi apteki/punkty apteczne
  • przygotowywanie sprawozdań/zestawień zgodnie z właściwością Wydziału

Wymagania formalne

  • na stanowisko starszego referenta: wykształcenie wyższe lub wykształcenie średnie
    i minimum 3 lata pracy zawodowej
  • na stanowisko młodszego specjalisty: wykształcenie wyższe i minimum rok pracy zawodowej lub wykształcenie średnie i minimum 4 lata pracy zawodowej
  • list motywacyjny oznaczony dopiskiem „REKRUTACJA NR 6/2018”
  • kwestionariusz osobowy pobierz plik
  • curriculum vitae
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

  • umiejętność obsługi programu MS Excel na poziomie co najmniej podstawowym
  • znajomość zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej:  ustawa z 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1938 z późn. zm.)
  • umiejętność poprawnego redagowania korespondencji urzędowej
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność
  • dyspozycyjność

Pożądani kandydaci z doświadczeniem zawodowym zbliżonym do dziedziny albo charakteru pracy na stanowisku oraz kandydaci posiadający wiedzę w zakresie rozliczeń świadczeń opieki zdrowotnej
z płatnikiem.

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście
w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 19 marca 2018r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy
    ul. Szkolnej 16 i ul. Koryznowej 2D
  2. przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. informacje o kandydatach stanowią informację publiczną  zgodnie z art. 107b ww. ustawy

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności