Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 7/2018 - WK - Lista kandydatów i termin rekrutacji (usunięto) - Wynik rekrutacji (usunięto)

05-03-2018
Ogłoszenie o rekrutacji Nr 7/2018

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Księgowości

Nazwa stanowiska pracy

Referent/starszy referent – 1 etat

Miejsce wykonywania pracy

Lublin

Główne zadania na stanowisku

  • terminowa realizacja zobowiązań z tytułu umów ze świadczeniodawcami, aptekami
    i kontrahentami
  • bieżące rozliczanie należności Oddziału
  • bieżąca analiza stanu rozrachunków ze świadczeniodawcami i aptekami
  • bieżąca ewidencja operacji gospodarczych dotyczących Lubelskiego OW NFZ oraz prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • sporządzanie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych stanowiących podstawę zapisów księgowych
  • prowadzenie korespondencji w zakresie egzekucji zajętych wierzytelności świadczeniodawców i aptek z organami egzekucyjnymi oraz świadczeniodawcami
  • sporządzanie sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Lubelskiego OW NFZ
  • przygotowywanie dokumentacji księgowej do archiwizacji

Wymagania formalne

  • wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe ekonomiczne lub z zakresu rachunkowości i finansów
  • na stanowisko starszego referenta przy wykształceniu średnim wymagane są minimum
    3 lata pracy zawodowej
  • list motywacyjny oznaczony dopiskiem „REKRUTACJA NR 7/2018”
  • kwestionariusz osobowy: pobierz plik
  • curriculum vitae
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, ewentualnie staż pracy

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

  • znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych
  • znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych
  • znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych MS Word, MS Excel
  • umiejętności analityczne
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Pożądani kandydaci posiadający doświadczenie pracy w służbach finansowo – księgowych.

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście
w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 19 marca 2018r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy
    ul. Szkolnej 16
  2. przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. informacje o kandydatach stanowią informację publiczną  zgodnie z art. 107b ww. ustawy

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności