Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 7/2020 - Wydział Administracyjno-Gospodarczy - Konserwator - Zakończenie rekrutacji (usunięto)

11-08-2020

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 7/2020

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Administracyjno-Gospodarczy

Nazwa stanowiska pracy

konserwator – 0,5 etatu, praca codziennie od poniedziałku do piątku

Miejsce wykonywania pracy

Lublin

Główne zadania na stanowisku

  • utrzymywanie budynków Oddziału w należytym stanie technicznym i estetycznym (w tym drobne prace naprawcze i budowlane)
  • utrzymywanie sprzętu technicznego i wyposażenia Oddziału w należytym stanie technicznym (w tym drobne naprawy sprzętu biurowego, naprawa elementów instalacji hydraulicznej, naprawa i udrażnianie instalacji sanitarnej)
  • obsługa agregatu prądotwórczego
  • obsługa systemu oddymiania
  • pomoc organizacyjno – techniczna  w zakresie dostaw do magazynów
  • asysta przy wykonywaniu przez firmy zewnętrzne umów serwisowo-konserwacyjnych

Wymagania formalne

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • aktualne uprawnienia elektryczne (Świadectwo kwalifikacyjne E grupa 1 p 2,4)

Preferowani będą kandydaci posiadający doświadczenie zawodowe w wykonywaniu  zadań konserwatora oraz kandydaci z wykształceniem technicznym.

dokumenty:

  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy pobierz plik
  • oświadczenie - zgoda na przetwarzanie danych oraz klauzula informacyjna pobierz plik
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy
  • kopia świadectwa kwalifikacyjnego, o którym mowa wyżej
  • ewentualnie kopie zaświadczeń/opinii potwierdzających wykonywanie zadań konserwatorskich w poprzednich miejscach pracy

Oferty nie spełniające wymagań formalnych, w tym oferty niekompletne, podlegają odrzuceniu.

Kandydat może przedstawić również kopie zaświadczeń/opinii potwierdzających wykonywanie zadań konserwatorskich w poprzednich miejscach pracy.

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

  • umiejętność czytania rysunku technicznego maszynowego
  • umiejętności w zakresie prac naprawczo- konserwatorskich, w tym prac sanitarno-hydraulicznych, ślusarskich, stolarskich; umiejętność wykonywania prac niestandardowych tzw. „złota rączka”
  •  umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • dobra organizacja pracy własnej, podzielność uwagi, komunikatywność, operatywność

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście w zamkniętej kopercie oznaczonej dopiskiem: REKRUTACJA NR 7/2020” w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do 31 sierpnia 2020r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy ul. Szkolnej 16
  2. Przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. Informacje o kandydatach stanowią informację publiczną w zakresie art. 107b ww. ustawy
  4. Informację o ukończonych kursach, szkoleniach proszę umieścić w kwestionariuszu osobowym lub w załączniku (w formie zestawienia), nie ma potrzeby dołączania kopii zaświadczeń.
  5. Do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Publikacja informacji: 11.08.2020 09:12
Aktualizacja informacji: 22.02.2021 14:03
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności