Biuletyn Informacji Publicznej Lubelskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Ogłoszenia

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 9/2019 - WO - Lista kandydatów i termin rekrutacji (usunięto) - Wynik rekrutacji (usunięto)

20-03-2019

Ogłoszenie o rekrutacji Nr 9/2019

Nazwa i adres jednostki organizacyjnej

Lubelski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Organizacyjny

Nazwa stanowiska pracy

Młodszy specjalista/specjalista –1 etat

Miejsce wykonywania pracy

Lublin

Główne zadania na stanowisku

  • mapowanie procesów funkcjonujących w Oddziale
  • monitorowanie i pomiar procesów oraz  przedstawianie rekomendacji poprawy ich efektywności
  • koordynacja planowania pracy Oddziału
  • koordynacja inicjowanych i wdrażanych w Oddziale projektów realizujących cele strategiczne NFZ
  • koordynowanie raportowania projektów
  • obsługa okresowych sprawozdań z planu pracy i z działalności Oddziału
  • przygotowywanie projektów procedur, instrukcji działania i innych regulacji wewnętrznych
  • realizacja innych zadań sprawozdawczych w zakresie określonym przez przełożonego

Wymagania formalne

wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, zdrowie publiczne, zarządzanie, przy czym:

  • dla stanowiska młodszego specjalisty min. rok pracy zawodowej
  • dla stanowiska specjalisty min. 3 lata pracy zawodowej

dokumenty:

  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy pobierz plik
  • zgoda na przetwarzanie danych pobierz plik
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i staż pracy

Wymagania stawiane kandydatom w zakresie kompetencji

Wymagania konieczne:

  • znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych,
    w szczególności w zakresie związanym z organizacją i funkcjonowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia
  • znajomość Statutu NFZ; Regulaminu Organizacyjnego w zakresie podziału kompetencji w Oddziale
    i zadań Wydziału Organizacyjnego,  Schematu organizacyjnego Oddziału
  • znajomość założeń Strategii NFZ na lata 2019-2023 (zob. Aktualności-strona inter. NFZ-publ. z 8.11.2018)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel i PowerPoint na poziomie co najmniej podstawowym
  • umiejętność poprawnego redagowania korespondencji urzędowej
  • umiejętność syntetycznego formułowania i podsumowań wyników analiz
  • umiejętność sprawnego i samodzielnego działania
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji pracy własnej, rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, kreatywność
  • dyspozycyjność

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie w zarzadzaniu procesowym/zarządzaniu projektami
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami/procesami/ modelowania procesów
  • umiejętność mapowania procesów w dowolnym narzędziu
  • umiejętność pracy w programie VSIO,ARIS
  • doświadczenie w pracy w instytucjach administracji publicznej, w sektorze opieki zdrowotnej, ubezpieczeń
  • umiejętność pracy i współdziałania w zespole oraz pracy pod presją czasu

Termin i miejsce składania dokumentów

dokumenty aplikacyjne należy przesyłać listownie lub składać osobiście w zamkniętej kopercie oznaczonej dopiskiem: REKRUTACJA NR 9/2019” w Kancelarii Oddziału (pok. nr 20)

do  5 kwietnia 2019r. do godz. 16.00 - decyduje data wpływu do Oddziału

adres:

Ważne informacje

  1. Informacja o terminie i miejscu pierwszego etapu  rekrutacji oraz o wyniku naboru będzie opublikowana
    w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń przy ul. Szkolnej 16
  2. Przed zatrudnieniem kandydat musi spełnić warunki określone w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.
    o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  3. Informacje o kandydatach stanowią informację publiczną w zakresie art. 107b ww. ustawy
  4. Informacja dla kandydatów do pracy w Lubelskim OW NFZ dotycząca ochrony danych osobowych (RODO) czytaj tutaj
  5. Informację o ukończonych kursach, szkoleniach proszę umieścić w kwestionariuszu osobowym lub w załączniku
    (w formie zestawienia), nie ma potrzeby dołączania wszystkich zaświadczeń w tym zakresie.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności