Aktualności

Aktualności Centrali

Przedłużamy konsultacje dla placówek medycznych zainteresowanych udziałem w Narodowym Programie Szczepień

09-12-2020

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami placówek medycznych, zainteresowanych udziałem w Narodowym Programie Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, wydłużamy do piątku (11 grudnia) konsultacje w ramach Dni Otwartych w oddziałach NFZ.

W czwartek, w godzinach 8.00 - 16.00, oraz w piątek, od godziny 8.00 do 18.00, koordynatorzy ds. szczepień udzielą wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi. Z konsultacji mogą skorzystać przedstawiciele placówek medycznych, również tych, które nie mają umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Specjaliści z oddziałów wojewódzkich Funduszu:

  • przybliżą zasady przystąpienia do Narodowego Programu Szczepień
  • wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić, aby realizować szczepienia
  • przedstawią szczegóły finansowania programu.

WAŻNE! Konsultacje odbędą się z zachowaniem środków ostrożności i zasad reżimu sanitarnego.

SPRAWDŹ: Aktualne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

 

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych uzyskają szczegółowe informacje o programie, dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu.
Linie telefoniczne są czynne codziennie, w godzinach 8.00 - 18.00.

ZADZWOŃ do koordynatora w Twoim oddziale wojewódzkim NFZ [1]

[1] Numery telefonów znajdziesz na końcu ogłoszenia o naborze do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Wszystkie aktualności