Biuletyn Informacji Publicznej Pomorskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu – NFZ11-WAG-Z.251.3.2023 „Ochrona mienia i osób w budynkach Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ"

04-05-2023

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że w związku z wprowadzoną elektronizacją postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wdrożył Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Uzyskanie dostępu do postępowań prowadzonych na platformie nie wymaga logowania.

Ogłoszenie o zamówieniu – NFZ11-WAG-Z.251.3.2023Ochrona mienia i osób w budynkach Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 148 i przy ul. Podwale Staromiejskie 69, w Delegaturze Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Słupsku przy ul. Poniatowskiego 4 oraz dozorowanie parkingów”

- wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-gdansk.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, pod nr tel. 22 257 22 24 lub .

 

Podmiot publikujący: Pomorski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Pomorskiego OW NFZ
Publikujący informację: Karolina Kłosin
Publikacja informacji: 04.05.2023 12:34
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności