Biuletyn Informacji Publicznej Pomorskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu - WAG-Z.261.3.2021 – Świadczenie asysty technicznej i konserwacji do sprzętu oraz oprogramowania Oracle

03-08-2021

Ogłoszenie o zamówieniu - WAG-Z.261.3.2021 – „Świadczenie asysty technicznej i konserwacji do sprzętu oraz oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego”

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że w związku z wprowadzoną elektronizacją postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wdrożył Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Uzyskanie dostępu do postępowań prowadzonych na platformie nie wymaga logowania.

Ogłoszenie o zamówieniu  WAG-Z.261.3.2021- „Świadczenie asysty technicznej i konserwacji do sprzętu oraz oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego” - wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-gdansk.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, pod nr tel. 22 257 22 24 lub .

 

Podmiot publikujący: Pomorski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Pomorskiego OW NFZ
Publikujący informację: Karolina Kłosin
Publikacja informacji: 03.08.2021 11:43
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności