Biuletyn Informacji Publicznej Pomorskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu WAG-Z.261.6.2022-Wykonanie przebudowy Punktu Obsługi w budynku Delegatury POW NFZ w Słupsku

01-09-2022

WAG-Z.261.6.2022 „Wykonanie przebudowy Punktu Obsługi  wraz z wydzieleniem drogi przeciwpożarowej w budynku Delegatury POW NFZ w Słupsku, ul. Poniatowskiego 4”

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że w związku z wprowadzoną elektronizacją postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wdrożył Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Uzyskanie dostępu do postępowań prowadzonych na platformie nie wymaga logowania.

Ogłoszenie o zamówieniu WAG-Z.261.6.2022 „Wykonanie przebudowy Punktu Obsługi  wraz z wydzieleniem drogi przeciwpożarowej w budynku Delegatury POW NFZ w Słupsku, ul. Poniatowskiego 4”

- wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-gdansk.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, pod nr tel. 22 257 22 24 lub .

Podmiot publikujący: Pomorski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Pomorskiego OW NFZ
Publikujący informację: Ilona Lipka
Publikacja informacji: 01.09.2022 00:00
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności